Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Deadpool otrzyma w kwietniu własną solową serię i zmierzy się z „przerażającym” nowym wrogiem

/
/
/
130 Views

Ze względu na zmieniające się daty premier w 2024 roku ukaże się tylko jeden film MCU – ale zapowiada się nieźle. Reżyser Shawn Levy i gwiazda Ryan Reynolds powracają z Deadpoolem 3 w lipcu i zabierają ze sobą Wolverine’a Hugh Jackmana. Jednak wcześniej Merc with a Mouth powróci na łamy Marvel Comics, gdzie będzie główną bohaterką nowej, trwającej serii.

Gra Deadpool, która ukaże się w kwietniu, zostanie napisana przez obecnego scenarzystę Milesa Moralesa: Spider-Mana Cody’ego Ziglara, a narysowana przez artystę Venom i Carnage Rogê Antônio. Mówi się, że serial skupia się głównie na dynamice pomiędzy Wade’em Wilsonem i jego córką Ellie, wprowadzając jednocześnie zupełnie nowego arcywroga o imieniu Death Grip.

Oto okładka pierwszego numeru autorstwa Taurina Clarke’a.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

„Wade był jedną z moich ulubionych postaci, odkąd po raz pierwszy zetknąłem się z komiksami o superbohaterach, więc zaproszenie do reżyserowania serialu Deadpool było spełnieniem moich marzeń” – powiedział Ziglar. „Nie mogę się doczekać, aż zagłębię się w historię rodziny Wade’a (odnalezioną lub nie), jego wyjątkowego podejścia do bycia (przeważnie) niemożliwym do zabicia najemnikiem, a także zobaczę, jakie szaleństwa wnoszą na jego orbitę”.

„Deadpool zawsze był na liście postaci, które chciałbym pewnego dnia narysować i wreszcie to się stało!” dodał Antonio. „Dla mnie jest to jedna z najfajniejszych postaci i pozwala mi dużo się nim bawić, pod względem artystycznym. Nie mogę się doczekać reakcji czytelników!”

Oficjalne streszczenie nowej serii Marvela brzmi:

„NOWA ERA DLA NAJMNIKÓW Z USTAMI, PISTOLETEM I MIECZEM… Ziglar i Antônio planują szaloną przejażdżkę Mercem z ustami! Przedstawiamy nowego, przerażającego złoczyńcę, który nie przestanie, dopóki nie złapie Wade’a w swoim ŚMIERCIOWYM Uchwycie. Ale cała praca i brak zabawy czyni Deadpoola bardzo MARTWYM chłopcem!

Deadpool #1 zostanie opublikowany przez Marvel Comics 3 kwietnia 2024 roku.


Deadpool zadebiutował w linii X-Men. Możesz śledzić wszystkie ich nadchodzące komiksy i kolekcje tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar