Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

D&D dokonuje wielkiego powrotu dzięki odświeżonym przygodom w stylu retro

/
/
/
69 Views

W kalendarzu wydań D&D na rok 2024 jest na co czekać. Biorąc pod uwagę, że w tym roku przypada 50. rocznica kultowego TTRPG, zapowiada się to dla nas, graczy, niezwykle ekscytujący czas.

Mając w przygotowaniu zestaw przekonfigurowanych podstawowych zasad, oczywiste jest, że ludzie z Wizards of the Coast chcą zapoczątkować przyszłość. Nie oznacza to jednak, że stracili z oczu początek podróży gry. Doskonale wynika to z niedawno ogłoszonych Zadań z Nieskończonych Schodów. Ta antologia przygodowa będzie czerpać z najlepszych książek D&D z 50-letniego dziedzictwa gry, aby odtworzyć sześć klasycznych historii z mechaniką piątej edycji.

Podobnie jak w przypadku Tales from the Infinite Staircase (1998), ta kompilacja mikrokampanii będzie przedstawiać Infinite Staircase, złożoną sieć niebiańskich ścieżek łączących Krainy. Poszukiwacze przygód zostaną wezwani do Nieskończonych Schodów przez dżina Nafasa, nowego członka kanonu D&D, który spełnia życzenia w całym multiwersum.

W obecnej sytuacji niepotwierdzono, które historie zostaną ponownie uruchomione. Jednakże opowieści wplecione w tę antologię będą miały wspólny temat i będą kierować się główną narracją Nafas. Biorąc pod uwagę położenie poszukiwaczy przygód na Nieskończonych Schodach, możemy spodziewać się mnóstwa przeskakiwania po uniwersach w całej kolekcji, podczas gdy gracze płynnie przechodzą do i z ustawień. Oprócz Vecna: Eve of Ruin, tegoroczna zawartość Dungeons and Dragons zapewnia szerokie spojrzenie na wieloplanarny świat D&D.

Chociaż fani z pewnością mają apetyt na odtworzenie ukochanych przygód, takich jak Eyes of the Lich Queen czy Barrow of the Forgotten King, nie dowiemy się, co nas czeka, dopóki Quests of the Infinite Staircase nie ukaże się 16 lipca 2024 roku.


Biorąc pod uwagę, że lubisz gry planszowe, wypróbuj jedną z naszych opcji najlepsze gry planszowe albo najlepsze gry planszowe dla dorosłych? Być może natkniesz się na coś wspaniałego, co możesz dodać do swojej kolekcji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar