Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Data premiery Supermana, obsada i wszystko, co musisz wiedzieć o filmie DC z 2025 roku

/
/
/
49 Views

Trwają właśnie oficjalne zdjęcia do filmu Superman z 2025 roku, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zagłębić się we wszystko, co wiemy o nadchodzącym filmie, który jest prawdopodobnie najbardziej ekscytującym projektem pierwszego rozdziału DCU Jamesa Gunna.

Nowy film o Supermanie, napisany i wyreżyserowany przez samego reżysera Strażników Galazxy, występuje w roli Supermana z Davidem Corenswetem z Pearl, a Rachel Brosnahan z „Wspaniałej pani Maisel” wciela się w „zadziorną” Lois Lane. To także ekscytujący początek, ponieważ na liście obsady znajduje się kilka znajomych twarzy, które znacie z innych ukochanych filmów i programów telewizyjnych.

Dołącz do nas, gdy poprowadzimy Cię przez najnowszy film DC, znany wcześniej jako Superman: Dziedzictwo. Obejmuje to pierwszą zapowiedź kostiumu Supermana, datę premiery i nie tylko.

Data premiery Supermana

(Zdjęcie: Warner Bros.)

Superman ukaże się w dniu 11 lipca 2025 r. Pomimo strajku scenarzystów WGA i strajku aktorów SAG-AFTRA, które miały miejsce w 2023 roku, produkcja filmu nie została opóźniona i obecnie trwają zdjęcia.

Fabuła Supermana

Superman nr 1

(Zdjęcie: DC)

Niewiele jeszcze wiadomo na temat fabuły Supermana, ale mamy pewne podstawy do omówienia.

Wiemy tylko, że film skupi się na młodym Clarku Kencie jako reporterze The Daily Planet i pokaże, jak godzi on swoje kryptońskie i ludzkie dziedzictwo. Nie będzie to również opowieść o pochodzeniu.

Poza tym film owiany jest pewną tajemnicą, choć na podstawie obsady (więcej o tym poniżej) możemy założyć, że Lex Luthor może być czarnym charakterem filmu i że pojawią się inne kluczowe postacie DC.

Obsada Supermana: kto gra Supermana?

Davida Corensweta

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Superman trzęsie się, mając dość liczną obsadę. Oto, kto znalazł się dotychczas w składzie:

  • Davida Corensweta – Superman
  • Nicholasa Houlta – Lexa Luthora
  • Rachel Brosnahan – Lois Lane
  • Skyler Gisondo – Jimmy’ego Olsena
  • Izabela Merced – Hawkgirl
  • Nathan Fillion – Guya Gardnera
  • Eddiego Gathegiego – Panie Wspaniały
  • Antoniego Carrigana – Metamorfo
  • Wendella Pierce’a – Perry’ego White’a

Sean Gunn został także obsadzony w roli Maxwella Lorda w DCU, choć obecnie nie jest jasne, czy pojawi się w Supermanie – podobnie Milly Alcock, gwiazda House of the Dragon, zagra Supergirl, ale nie wiadomo na pewno, czy zagra. wystąpić w tym filmie.

James Gunn także niedawno udostępnił wspólne zdjęcie całej obsady, w tym łysego Nicholasa Houlta Naprawdę wcielając się w rolę Lexa Luthora.

Pierwsze spojrzenie na garnitur Supermana

Nowy kostium Supermana

(Zdjęcie: James Gunn/Instagram)

James Gunn uczcił urodziny Supermana, ujawniając najmniejsze fragmenty kostiumu Supermana. Choć z posta (który możecie zobaczyć poniżej) nie możemy dowiedzieć się zbyt wiele, kultowe logo Supermana w kształcie litery „S” na piersi nadal pozostaje, choć tym razem wydaje się być wykonane z materiału. Litera „S” przypomina również częściowo logo używane przez postać z przełomowego komiksu Marka Waida i Alexa Rossa „Królestwo Przyjdź”.

Czy Superman jest powiązany z jakimikolwiek innymi filmami DC? A co się stało z Henrym Cavillem?

Henry Cavill w roli Supermana w „Człowieku ze stali”.

(Zdjęcie: Warner Bros/DC)

Superman to pierwszy film nowego DCU, który zaczyna się od rozdziału pierwszego: Bogowie i potwory. To zupełnie co innego niż stare DCEU, które zaczęło się od „Człowieka ze stali” z Henrym Cavillem w roli głównej, a zakończyło „Aquamanem i zaginionym królestwem”.

Nowe uniwersum Jamesa Gunna i Petera Safrana jest ponownym uruchomieniem kinowej serii DC i nie ma żadnego związku ze starym zestawem filmów. Jest ona jednak połączona z resztą DCU – która zaczyna się od animowanego serialu Creature Commandos na Maxie.

Jeśli chodzi o Cavilla, grał Supermana w starym DCEU i pomimo ogłoszenia powrotu do tej roli po pojawieniu się w scenie Czarnego Adama po napisach końcowych, nie jest już Człowiekiem ze stali. Możesz przeczytać nasze pełne zestawienie wydarzeń z Henrym Cavillem w roli Supermana, klikając link.


Aby dowiedzieć się wszystkiego, co ma do zaoferowania DCU, zobacz nasz przewodnik po wszystkich nadchodzących filmach i programach telewizyjnych DC.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar