Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Data premiery Life by You, nowości i wszystko, co wiemy do tej pory

/
/
/
43 Views

Life By You to nadchodząca symulacja życia, którą można w dużym stopniu dostosowywać, i która pod względem twórczego potencjału będzie rywalizować z The Sims 4. Jako jedna z najbardziej wyczekiwanych nadchodzących gier na komputery PC, nie możemy się doczekać, aż sandboxowy świat firmy Paradox pojawi się w tym roku we wczesnym dostępie po opóźnieniu w 2023 r. Dzięki rozbudowanym systemom dostosowywania, drzewom dialogowym z prawdziwym ludzkim językiem zamiast Simlish i wbudowanym klientem modowania Life By You okazuje się jedną z najciekawszych nowych gier roku 2024 dla każdego fana długoletniej serii symulatorów życia firmy EA.

Już niedługo będziemy mogli spróbować tego na własnej skórze. Pierwszy ogłoszony w marcu 2023 r podczas Prezentacja ogłoszenia Paradoxu – potwierdza również niedawno wydany Miasta: Skylines 2 – Life By You to jedna z niewielu gier takich jak The Sims 4, które dosłownie mogą pokonać EA w swojej własnej grze. The Sims od dawna dominują na tej scenie, ale może się to zmienić.

Czy Life By You może stać się jedną z najlepszych gier symulacyjnych w historii? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć. Oto wszystko, co wiemy o Life by You, w tym przewidywana data premiery wczesnego dostępu, szczegóły rozgrywki i inne wieści od dewelopera.

Wiadomości Życie przez Ciebie

 • Czy Paradox może pokonać The Sims w swojej własnej grze dzięki Life By You?
 • Zapowiedź Life by You: próba „przesuwania granic” symulatorów życia jako bardziej otwartego i konfigurowalnego doświadczenia
 • Konkurencja do gry The Sims 4, Life by You, opóźniona do 2024 roku
 • W przeciwieństwie do The Sims, Life by You jest całkowicie popierające nagość
 • Life-sim Life by You pokazuje, jak po raz pierwszy będą działać zadania
 • Konkurent Sims, Life by You, nie ma ekranów ładowania, ponieważ jego NPC są „dokładnie modelowani w każdej sekundzie każdego roku”

Data premiery i platformy Life by You

(Zdjęcie: Paradox Interactive)

Datę premiery Life By You we wczesnym dostępie zaplanowano na 5 marca 2024 r. Pierwotnie gra miała zostać wydana 12 września 2023 roku na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store, jednak została opóźniona, aby zespół programistów mógł skupić się na nowych funkcjach i ulepszeniach wizualnych.

Zwiastun Życie według Ciebie

Pierwszy zwiastun zapowiadający Life by You (który możecie obejrzeć powyżej), który pojawił się podczas prezentacji, pozwolił nam po raz pierwszy dokładnie przyjrzeć się otwartemu światu i temu, jak możemy kontrolować każdego w dowolnym momencie. Pokazuje także niektóre interakcje, jakie mogą mieć kontrolowani ludzie, a także wgląd w dostosowywanie, tworzenie postaci i wiele więcej. Wiele funkcji jest podobnych do The Sims; bardziej otwarta atmosfera i wykorzystanie pojazdów do poruszania się (witaj deskorolkach!) przywodzi na myśl The Sims 3.

Zamów w przedsprzedaży Life by You

Życie przy Tobie

(Zdjęcie: Paradoks)

Obecnie dostępna jest usługa Life by You złóż zamówienie w przedsprzedaży we wczesnym dostępie w Epic Games Przechowuj po niższej cenie początkowej wynoszącej 39,99 USD / 34,99 GBP. Złożenie zamówienia w przedsprzedaży zapewni Ci ograniczony czasowo pakiet Life Begins, który zawiera pakiet mody Jumpstart z kombinezonami dla twoich postaci, pojazd Vintage Scooter oraz pakiet dekoracji od ścian do podłóg, który zawiera dodatkowe obrazy i dywaniki do dekoracji.

Life by You – wczesny dostęp

Życie przy Tobie

(Zdjęcie: Paradox Interactive)

Pełne wydanie Life by You nastąpi po długim okresie wczesnego dostępu, jak dowiedzieliśmy się na stronie Paradox Tectonic Strona z często zadawanymi pytaniami.

Deweloper spodziewa się, że symulator życia będzie dostępny we wczesnym dostępie przez „co najmniej 12 miesięcy”, aby móc dalej rozwijać grę i wzbogacać ją wraz z graczami. Chociaż ramy czasowe mogą ulegać zmianom w miarę postępu prac rozwojowych, okres wczesnego dostępu zostanie wykorzystany do zebrania opinii graczy w celu „określenia pomysłów i treści”, które zostaną uwzględnione w pełnej wersji gry. Pierwszych 100 000 graczy we wczesnym dostępie będzie mogło podzielić się swoimi opiniami na prywatnym serwerze Discord Life By You, gdzie będą mogli także zobaczyć zdjęcia zza kulis „i nie tylko”.

Choć wiele dodatków będzie opierać się na opiniach społeczności, istnieje już lista życzeń dotyczących funkcji, nad którymi obecnie pracuje zespół, obejmujących dalszy rozwój i ulepszanie postaci dziecięcych na świecie, które nie zostały jeszcze w pełni zaimplementowane. Ci, którzy kupią grę we wczesnym dostępie, nie będą musieli odkupywać Life by You po jej pełnej premierze, ale ponieważ w okresie wczesnego dostępu spodziewane są istotne zmiany, zapisy mogą mieć wpływ na zapisywanie, ponieważ zespół pracuje nad zmianą funkcji i dodaniem poprawek . Jeśli cokolwiek będzie miało wpływ na zapisy, Paradox zapewnia, że ​​zostanie to przekazane graczom.

„Życie to ogromny temat, a symulację życia ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia” – piszą twórcy Paradox Tectonic, „więc wiemy, że dzięki Twojemu wkładowi możemy wiele dodać. To ogromna gra, nie możemy się doczekać aby dalej nad tym pracować z tobą!”.

Life by You – historie i rozmowy

Życie przy Tobie

(Zdjęcie: Paradox Interactive)

Co ciekawe, Life by You umożliwi ci prowadzenie „rozmów w prawdziwym języku” w świecie, a edytor konwersacji pozwoli ci tworzyć własne rozmowy w grze. Zrzut ekranu przedstawia wykres drzewa dialogowego z różnymi frazami. Co ciekawe, na oficjalnej stronie gry firmy Paradox podano, że rozmowy są generowane „na podstawie wyjątkowej sytuacji danej osoby”, co skłania nas do zastanowienia się, jak to działa w praktyce.

Na świecie pojawią się także różne zadania i edytor zadań, który odblokuje nowe doświadczenia i cele do wykonania. Wygląda na to, że będziesz w stanie ożywić własną historię i podobnie jak w przypadku symulatorów, możesz wspiąć się po szczeblach kariery, zakochać się i zbudować rodzinę. Ujawniono również, że będziesz mógł tworzyć niestandardowe zadania i kariery dla swoich postaci na świecie.

Personalizacja według Life by You

Życie przy Tobie

(Zdjęcie: Paradox Interactive)

To, co sprawia, że ​​perspektywa Life by You tak ekscytująca jako prawdziwego konkurenta Sims, to ilość możliwości dostosowywania, jakie oferuje. Na początek nowa symulacja życia pozwoli Ci stworzyć własnego człowieka za pomocą kreatora postaci, który posiada wiele funkcji, które pozwolą Ci kształtować go według własnego uznania. Oprócz ustawienia wieku i etapu życia możesz także wybrać płeć (co obejmuje opcję niebinarną) i kształt ciała. Oprócz tworzenia wyglądu swojej postaci, możesz także wybrać osobowość i cechy charakteru, a także wybrać tło, które pomoże Ci ukształtować ich historię.

Paradox schodzi także na dalszy plan, jeśli chodzi o poglądy EA PG-13 na temat seksu i nagości; zamiast zamazywać nagie postacie, jak w The Sims 4, twórcy Life by You postawili na pełny front. Chyba nie będziemy potrzebować Wicked Whims ani żadnych innych, bardziej zorientowanych na dorosłych, najlepszych modów do Sims 4, uh, realistyczny rozgrywka.

Oprócz sterowanych ludzi będziesz mógł także budować i dostosowywać dla nich domy i firmy. Tak naprawdę możesz przearanżować całe miasto w Town Creator, korzystając z obszernej biblioteki istniejących działek, które można rozłożyć, oraz innych narzędzi do tworzenia przedmiotów, sklepów i nie tylko, którymi możesz się bawić – wygląda na to, że będzie to otwarty świat które możesz tworzyć i formować.

Jak widzieliśmy na zrzutach ekranu i na początkowym zwiastunie, kreator i narzędzia do tworzenia postaci zawierają także koła kolorów, które pozwalają dostosować ubrania i dekoracje, co było ulubioną funkcją w dawnych grach Sims.

Narzędzia dla twórców Life by You

Życie przy Tobie

(Zdjęcie: Paradox Interactive)

Ponieważ Paradox projektuje Life by You jako „najbardziej modyfikowalną” symulację, będziesz mógł tworzyć własną zawartość w grze za pomocą modów. Dzięki różnorodnym narzędziom twórczym, takim jak narzędzie do edycji obiektów, firma Paradox zamierza ujawnić więcej na temat tego aspektu gry na swoim oficjalnym Kanał Youtube w przyszłości.

Otwarty świat Life by You

Życie przy Tobie

(Zdjęcie: Paradox Interactive)

Jako symulacja otwartego świata, Life by You nie ma ekranów ładowania podczas przemierzania miasta. Z przyczepy wygląda całkiem spory, z zielonymi polami i plażami. Co ciekawe, istnieją także różne środki transportu – jak dotąd pokazano rowery, samochody, autobusy i deskorolki.

Wymagania systemowe Life by You

Życie przy Tobie

(Zdjęcie: Paradox Interactive)

W wersji na komputery PC firma Paradox podała minimalne i zalecane wymagania techniczne niezbędne do uruchomienia Life by Run na Twojej konfiguracji, które znajdziesz poniżej:

Minimalne specyfikacje

 • System operacyjny: Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5-8600 / AMD Ryzen 5 2600
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 960 4 GB / AMD Radeon R9 380 4 GB
 • DirectX: wersja 11
 • Pamięć: 25 GB dostępnej przestrzeni
 • Zoptymalizowany pod kątem 30 klatek na sekundę

Zalecane specyfikacje

 • System operacyjny: Windows 10/11
 • Procesor: Intel Core i5-10400F / AMD Ryzen 5 3600
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB/AMD Radeon RX 5700 XT
 • DirectX: wersja 11
 • Pamięć: 25 GB dostępnej przestrzeni
 • Zoptymalizowany pod kątem 30 klatek na sekundę
Ostatnie aktualizacje

Ten artykuł został zaktualizowany 27 lipca, aby uwzględnić informację, że data premiery Life By You w ramach wczesnego dostępu została przesunięta z 12 września 2023 r. na 5 marca 2023 r.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar