Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Data premiery aktualizacji Genshin Impact 2.8, transmisja strumieniowa i nie tylko

/
/
/
61 Views


Data premiery aktualizacji Genshin Impact 2.8, transmisja strumieniowa i nie tylko

Dowiedz się wszystkiego, co wiemy o nadchodzących aktualizacjach Genshin Impact, transmisjach na żywo, nowej zawartości i nie tylko, gdy zanurzamy się w niesamowity świat Teyvat

Czy masz problemy z nadążaniem za częstymi aktualizacjami Genshin Impact? Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól nam przekazać Ci wszystko, co musisz wiedzieć. Mihoyo zazwyczaj co sześć tygodni publikuje aktualizację popularnego tytułu, co oznacza, że ​​nigdy nie trzeba długo czekać na nową zawartość.

Niestety Hoyovere się opóźnił Aktualizacja wpływu Genshin 2.7 z powodu postępów i prawdopodobnie częściowo z powodu sytuacji w Szanghaju. Ale wydaje się, że wszystko wróciło do normy, z Data premiery Genshin Impact 2.8 i transmituj na żywo tuż za rogiem.

Jeśli nie masz dość jednej z najlepszych gier Gacha, jakie ma do zaoferowania mobilna, mamy mnóstwo innych treści, takich jak ta. Rzuć okiem na naszą listę poziomów Genshin Impact, aby zobaczyć, gdzie plasuje się twoja ulubiona postać, lub zapoznaj się z naszymi przewodnikami Genshin Impact Itto i Genshin Impact Gorou, aby dowiedzieć się, o co chodzi w tych geo-graczach.

Kiedy jest następna seria Genshin Impact?

Transmisja na żywo Genshin Impact 2.8 rozpoczęła się 2 lipca 2022 r., o 8:00 UTC-4 / 5:00 PST / 8:00 EST / 13:00 BST w trybie oficjalnym Kanał Genshin Impact na Twitchu. Możesz go tam obejrzeć lub udać się do ich urzędnika Youtube nadrobić zaległości po 12:00 UTC-4. Możesz również sprawdzić zwiastun aktualizacji 2.8 poniżej.

Miniatura YouTube

Jaka jest data premiery Genshin Impact 2.8?

Zgodnie z tweetem z oficjalnego Twittera Genshin Impact, aktualizacja Genshin Impact 2.8 zostanie opublikowana 13 lipca 2022 roku.

Jakie są nowe postacie Genshin Impact 2.8?

Nowa aktualizacja wprowadza detektywa Inazuman, Heizou z Genshina Impact. Jest czterogwiazdkowym użytkownikiem katalizatora anemo walczącego w zwarciu i jest dostępny w pierwszej fazie 2.8.

Kto pojawi się na banerze GENSHIN IMPACT 2.8?

W transmisji na żywo w wersji 2.8 Hoyoverse potwierdził, że w pierwszej fazie będą dwa równoległe banery i jeden w drugiej. W pierwszej fazie występują następujące postacie:

  • Kazuha . Genshin Impact
  • Klee . Genshin Impact
  • Heizou . Genshina Impact

Druga faza obejmuje:

  • Yoimiya . Genshin Impact

Możesz dowiedzieć się więcej z naszego przewodnika po banerach Genshin Impact tutaj, w Pocket Tactics.

Graj za darmo!

Czy w Genshin Impact 2.8 pojawi się nowy region?

W Genshin Impact 2.8 nie ma nowego regionu, ale w powtórce z Archipelagu Złotego Jabłka otrzymujemy nowe wyspy do odkrycia. Poza tym powinniśmy udać się do Sumeru Genshin Impact w nadchodzącej wersji 3.0.

Jakie nowe wydarzenia pojawią się w Genshin Impact 2.8?

W wersji 2.8 pojawi się mnóstwo wydarzeń, w tym ogromne wydarzenie Summertime Odyssey, które obejmuje powtórkę Archipelagu Złotego Jabłka. Podczas tych wydarzeń możesz nawet zdobyć darmową kopię Fischla Genshin Impact i jej nową skórkę. Koniecznie sprawdź nasz przewodnik po wydarzeniach Genshin Impact, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli myślisz o wypróbowaniu nowej gry przed kolejną aktualizacją Genshin Impact, spójrz na naszą listę najlepszych mobilnych gier RPG na iOS i Androida.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar