Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Daisy Ridley zapowiada „inny kierunek” swojego filmu o Rey Star Wars

/
/
/
75 Views

Daisy Ridley ma nową zapowiedź swojego powrotu jako Rey w nadchodzącym filmie Gwiezdne Wojny i brzmi to jak coś nowego i ekscytującego dla odległej galaktyki.

„Myślałem o tym przez chwilę i kiedy już poznałem, jaka jest ta historia i w ogóle, wiedziałem, że to jest coś, co naprawdę chcę zrobić” – Ridley powiedziała francuskiej publikacji AlloCiné. „Myślę, że to naprawdę fantastyczna eksploracja świata Gwiezdnych Wojen. To naprawdę fajny sposób na pociągnięcie historii w nieco innym kierunku”.

Film wyreżyserowała Sharmeen Obaid-Chinoy, która wcześniej wyreżyserowała dwa odcinki Pani Marvel, a scenariusz pisze Steven Knight z Peaky Blinders. Akcja filmu będzie rozgrywać się 15 lat po wydarzeniach z Skywalkera Odrodzenie, a Rey będzie mistrzem Jedi szkolącym nowicjuszy w Mocy w Akademii Jedi i próbującym odbudować Zakon Jedi.

„Jesteśmy po wojnie, po Pierwszym Porządku, a Jedi są w rozsypce” – powiedziała wcześniej o filmie szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy. „Toczy się wiele dyskusji na temat: «Kim są Jedi? Co robią? Jaki jest stan galaktyki?» Próbuje odbudować Zakon Jedi w oparciu o książki i to, co obiecała Luke’owi, więc właśnie tam zmierzamy.

The Rise of Skywalker, wyreżyserowany przez JJ Abramsa i wydany w 2019 roku, był ostatnim momentem, w którym Ridley grał Rey. Rey, wprowadzona po raz pierwszy w Przebudzeniu Mocy jako padlinożerca porzucona na planecie Jakku jako dziecko, okazała się niezwykle wrażliwa na Moc, a później okazało się, że jest wnuczką Imperatora Palpatine’a.

Podczas gdy czekamy, aż nowy film Ridleya o Gwiezdnych Wojnach pojawi się na dużym ekranie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po wszystkich innych nadchodzących filmach i programach telewizyjnych z serii Gwiezdne Wojny, które pojawią się w 2024 roku i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar