Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Czy Lucy Gray Baird jest spokrewniona z Katniss Everdeen? Rachel Zegler, gwiazda prequelu Igrzysk Śmierci, odwołuje się do teorii fanów

/
/
/
29 Views

Igrzyska Śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach zawiera wiele nawiązań do oryginalnego filmu.

Prequel, którego akcja rozgrywa się 64 lata wcześniej, opowiada historię Coriolanusa Snowa (w tej roli Tom Blyth), który zostaje wezwany do mentorowania Lucy Gray Baird (Rachel Zegler) z Dwunastego Dystryktu podczas 10. corocznych Igrzysk Śmierci. W trakcie działania gry znajduje się wszystko, od pisanek po wspólne postacie, a widzowie zostają wrzuceni w nowy okres w historii Panem. Jednak przy tak dużej liczbie crossoverów niektórzy widzowie zastanawiali się, jak bardzo te dwie rzeczy są ze sobą powiązane.

Jedna z głównych teorii fanów głosi, że Lucy Gray może być w rzeczywistości spokrewniona z Katniss Everdeen (ukochaną bohaterką Jennifer Lawrence), ze względu na ich wspólne pochodzenie z Dwunastego Dystryktu i talenty muzyczne. Jednak rozmawiając z GameMe +, gwiazda Rachel Zegler szybko położyła temu kres, otwierając się na temat niektórych odniesień, które udało jej się przemycić do swojego występu.

„Podobało mi się, że tak naprawdę nie mieliśmy bezpośredniego powiązania rodzinnego z Katniss, nic takiego” – mówi nam. „Nie chcieliśmy, żeby ludzie oglądali nasz film i mówili: «Och, ona wygląda jak Katniss». Nie tego chciałem. Ale w książce jest określone dygnięcie, które ona robi podczas Dożynek, ale chciałem przypomina to słowa Katniss: „Dziękuję za uwagę”, kiedy Seneca i reszta organizatorów gry naprawdę nie zwracają na nią uwagi podczas treningu. Robi to także w „W pierścieniu ognia”, więc było to dla nas ważne mnie i w pewnym sensie pobiegliśmy z tym.”

(Zdjęcie: Lionsgate)

To jednak nie wszystko, jak wyjaśnia Zegler: „Dodałam też obrót, kiedy wyszłam na scenę w Hob w Dwunastym Dystrykcie, ponieważ Jennifer Lawrence musiała kręcić się jako Katniss wiele razy, żeby suknia zapłonęła. Pomyślałam, że to naprawdę również ważne [to have] tyle ukłonów w stronę jej postawy, ile udało mi się znaleźć. To naprawdę bardzo różne postacie, ale myślę, że są w sobie nawzajem elementy.”

Aktor, którego wiedza na temat serii jest obszerna, podkreśla również, że Katniss prawdopodobnie nigdy nie dowiedziała się o Lucy Gray. „Nie jest świadoma, że ​​kiedykolwiek w Dwunastym Dystrykcie zwyciężyła kobieta” – wyjaśnia. „Powiedziano jej, że jest pierwszą, a ona i Peeta są dopiero drugimi zwycięzcami w historii. Zatem Lucy Gray została wymazana z historycznych zapisów Panem. Mogę sobie wyobrazić, że Coriolanus zadbał o to, aby nie było żadnych znanych zapisów o Lucy Gray Bairda.”

Współpracownik Zeglera, Tom Blyth, również powiedział GR+, że on także nadał pewne ukłony w stronę swojego występu. „W miarę postępów w filmie, w tych trzech charakterystycznych aktach, on coraz bardziej zbliża się do przyszłego prezydenta” – wyjaśnia, dzieląc się tym, jak zmienił swój głos i postawę, aby drażnić fanów o sokolich oczach.

Igrzyska Śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach trafi do kin w piątek, 17 listopada. Pełnego wywiadu z Blythem i Zeglerem możesz posłuchać w podcaście Inside Total Film, który ukaże się w tym tygodniu.

Aby uzyskać bardziej ekskluzywne informacje, przeczytaj, co reżyser Francis Lawrence miał do powiedzenia na temat przemocy w filmie, czy powróci z kontynuacją i co dzieje się z jego nadchodzącym filmem BioShock. Rozmawiamy także z producentką filmu Niną Jacobson o tym, jak prequel wpłynie na Twoją kolejną powtórkę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar