Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że jesteś obserwowany w „Alan Wake 2”? Ten przerażający szczegół, który prawdopodobnie przeoczyłeś, dowodzi, że naprawdę nim jesteś

/
/
/
32 Views

To nie tylko twoja wyobraźnia; naprawdę coś subtelnie cię obserwuje w niektórych momentach „Alan Wake 2”.

Najnowsza odsłona studia Remedy to pełnoprawny survival horror pełen odniesień do wcześniejszej twórczości studia, a także drobnych szczegółów, których możesz nie zauważyć, dopóki nie zostaniesz o tym poinformowany. Szczególnie niepokojącym przykładem jest wypychana sowa zawieszona na ścianie Pokoju Pisarza tytułowego autora. Jak zauważył użytkownik Twittera (obecnie X), shkegulka i naprawdę potwierdził to twój, sowa obserwuje cię, gdy jesteś odwrócony tyłem.

Jak widać na poniższym filmie, gdy tylko odwrócisz się tyłem do sowy, ona odwróci się w twoją stronę. Chodziłem w kilku kierunkach i za każdym razem, gdy odwracałem się w stronę tego cholerstwa, ono patrzyło prosto na mnie, w moją duszę. Nie zauważyłem tego, dopóki nie udostępniono tego w Internecie, a teraz, gdy jestem tego świadomy, naprawdę żałuję, że tak nie było.

Zobacz więcej

Co ciekawe, trafiłem do Mind Place Sagi Anderson, odpowiednika Pokoju Pisarza Alana dla nowicjusza, a zamontowana na ścianie głowa jelenia przez cały czas pozostała nietknięta. Nie żebym narzekał, po prostu spodziewałem się podobnie przerażającej sytuacji w Mind Place.

Alan Wake 2 miał swoją premierę 27 października i pomimo szeregu błędów, które Remedy łatało od tego czasu, fani studia, gracze w gry survival horror oraz osoby nowe w studiu i gatunku ogólnie są zachwyceni tą grą. W naszej recenzji Alan Wake 2 przyznano mu 5/5 gwiazdek i nazwaliśmy go „pomysłową i naprawdę ambitną kontynuacją”.

Utknąłeś w pierwszej dużej bitwie? Oto jak pokonać walkę z bossem Alan Wake 2 Nightingale.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar