Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Cztery rozszerzenia Disney Lorcana zostaną wydane w 2024 r., wydawca „zrobi wszystko, co w naszej mocy”, aby uniknąć skalperów

/
/
/
48 Views

Disney Lorcana ma otrzymać cztery rozszerzenia w 2024 roku.

Po zeszłorocznym sukcesie Lorcany wydawca Ravensburger ogłosił, że po premierze zapowiedzianej wcześniej gry „Into the Inklands” w marcu do kolekcjonerskiej gry karcianej dodane zostaną jeszcze trzy dodatki. Nie mamy jeszcze wielu szczegółów, ale mamy Do wiedzą, że będą przybywać mniej więcej co dwa miesiące. Mówiąc dokładniej, nienazwane jeszcze dodatki Disney Lorcana mają trafić na półki 17 maja, 9 sierpnia i 15 listopada.

Ze względu na niską dostępność w 2023 r., która doprowadziła do zawyżonych cen ze strony skalperów i stron trzecich, Ravensburger już teraz chce się upewnić, że te dodatki nie spotkają tego samego losu. Globalny szef gier Ravensburger, Filip Francke, powiedział w komunikacie prasowym, że „Disney Lorcana TCG spodobała się graczom, kolekcjonerom i fanom na całym świecie i jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie. Okazało się, że to fantastyczna pozycja punkt dla początkujących graczy TCG i będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby produkt był dostępny po cenach sugerowanych przez producenta.”

Nie jest jasne, w jaki sposób firma planuje to zrobić, ale Francke dodaje, że „opinie konsumentów i dane branżowe potwierdzają nasze przekonanie, że ta gra będzie dostępna przez bardzo długi czas” – więc prawdopodobnie będą mieli trochę czasu, aby wszystko przemyśleć na zewnątrz.

Bez względu na wszystko, w tym tygodniu gra była pełna emocji; Oprócz nowego zestawu startowego Disney Lorcana, który najlepiej przypomina mi Pokemony, Ravensburger drażnił się z oficjalnymi mistrzostwami na rok 2024. Będą one obejmować nagrody, od ekskluzywnych kart po akcesoria, a rozgrywki rozpoczną się wkrótce po przybyciu Into the Inklands.


Chcesz spróbować Lorcany? Dowiedz się, które z Talie startowe Disney Lorcana powinieneś użyć w naszym przewodniku. Jeśli chodzi o inne sugestie, które pozwolą Ci zająć się do tego czasu, nie przegap naszych porad na temat najlepsze gry karciane.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar