Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Czarny koń Steam Next Fest to wspaniała gra wyścigowa z otwartym światem, inspirowana grą Individual D

/
/
/
119 Views

Niespodziewanym przełomem w Steam Next Fest jest Japanese Drift Master, gra wyścigowa z otwartym światem, która czerpie poważną inspirację z początkowego D, a po spędzeniu czasu z wersją demonstracyjną łatwo zrozumieć, dlaczego.

Japanese Drift Master pozwala ci zasiąść za kierownicą po drogach wiejskiej miejscowości turystycznej w górach. Jak sama nazwa wskazuje, duży nacisk kładzie się na driftowanie. Naciśnij hamulec ręczny, a Twój tył po prostu wyskoczy, zmuszając Cię do zdobycia jak największej liczby punktów – jest nawet system combo w stylu Tony’ego Hawka i miernik równowagi, które zachęcają Cię do pozostania na drodze.

Samochód startowy nazywa się „Toyoni Hachi” – to fikcyjna nazwa, ale nie można pomylić tej sylwetki z niczym innym niż Toyotą AE86, głównym samochodem w niezwykle popularnej mandze i anime o wyścigach ulicznych „Initial D”. Podczas gdy JDM nie nie mam licencji, od scenerii po wybór samochodu jasne jest, że jest ona całkowicie inspirowana klasyczną serią i – poza serią zręcznościową Sega dostępną wyłącznie w Japonii – jest to prawdopodobnie najlepsza gra wideo z serii początkowej D, w jaką kiedykolwiek graliśmy zobaczyć.

Jestem straszny w driftowaniu w grach wyścigowych i JDM tego nie zmienił, ale nawet gdy wjeżdżam na barierki i nadjeżdżające pojazdy, gra nadal wydaje się wzniosła. Wersja demonstracyjna obsługuje kilka kierownic wyścigowych, ale nawet na standardowym gamepadzie Xbox można uzyskać wspaniałe wrażenia z jazdy samochodami, co doskonale zapewnia równowagę pomiędzy arkadową przystępnością a prawdziwą głębią.

Demo dostępne na Para jest również dość solidny, umożliwiając podróżowanie po sporej części otwartego świata gry i wypróbowywanie wielu różnych wydarzeń, od prób czasowych opartych na prędkości po wyzwania driftu oparte na wynikach.

To już okazało się hitem – według sklepu wersja demonstracyjna jest drugą co do wielkości rzeczą na Steam Next Festcodziennie aktywni gracze demo”, ustępując jedynie hitowi Dark Souls spotyka Valheim Enshrouded.

Jeśli szukasz więcej najlepsze dema Steam Next Festmożesz skorzystać z tego linku, aby zapoznać się z zestawieniem niektórych z naszych ulubionych ulubionych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar