Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

ConcernedApe zaleca nowy plik zapisu dla Stardew Valley 1.6, „aby zobaczyć wszystko w kontekście”

/
/
/
64 Views

Eric „ConcernedApe” Barone przygotowuje się do wydania aktualizacji 1.6 dla wieloletniej symulacji rolnictwa/życia Stardew Valley, ale początkujący miłośnicy przycinania pikseli mogą chcieć rozpocząć nowy plik zapisu, aby zobaczyć wszystkie nowości „w kontekście”.

Wczoraj Barone ogłosił, że Stardew Valley 1.6 powiększył się i jest teraz znacznie większy niż planowano od czasu jego ogłoszenia w kwietniu 2023 r. Początkowo mówiono, że aktualizacja 1.6 będzie skupiać się na ulepszeniach dla modderów, prawdopodobnie w celu zabezpieczenia gry na przyszłość, podczas gdy Barone pracował nad nią jego upiorną kontynuację Haunted Chocolatier, ale jego kolejne dokuczania dały znacznie szerszy obraz.

Od tego czasu Barone wspomniał o dziwnych rozwiązaniach w zakresie przechowywania, zwierzętach w kapeluszach i nowym wydarzeniu noworocznym z fajerwerkami – a także różnymi innymi dodatkami, poprawkami i ulepszeniami. Według dewelopera aktualizacja 1.6 jest również kompletna pod względem zawartości i przechodzi obecnie prace nad dopracowaniem przed jej tegoroczną premierą.

Przy tak dużej ilości świeżej zawartości niektórzy gracze zastanawiali się, czy nie powinni zacząć od nowa, aby zobaczyć wszystko, co dodaje wersja 1.6. W odpowiedzi na pytanie jednego z graczy, czy powinni wyrzucić swoją farmę z roku 2 do kosza, Barone zalecił, aby nowy plik zapisu był idealnym rozwiązaniem, chociaż nie można się pomylić bez względu na wszystko.

Na przykład kontynuacja zapisu z roku 2 nie będzie problemem, ponieważ „większość nowej zawartości zobaczysz w ten sposób” – mówi Barone w niedawnym artykule ćwierkać, „ale nadal mogę polecić nowy plik dla zabawy i zobaczenia wszystkiego w kontekście”. Osobiście jestem podekscytowany możliwością spędzenia wielu kolejnych, niekończących się sezonów w symulacji życia na wsi.

W międzyczasie sprawdź najnowszy symulator życia miejskiego od byłego dewelopera Stardew Valley.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar