Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Cobra Kai sezon 6: Wszystko, co wiemy o ostatnim sezonie

/
/
/
110 Views

Sezon 6 Cobra Kai to ostatni sezon popularnego serialu Netflix i wygląda na to, że spin-off Karate Kid jest tuż za rogiem. Jedna z gwiazd drażniła się z zdjęciami po zakończeniu strajku scenarzystów WGA i strajku aktorów SAG-AFTRA, podczas gdy współtwórca Hayden Schlossberg był zajęty rozmową o krótkim czasie emisji nowego sezonu.

Poniżej znajduje się wszystko, co musisz wiedzieć o sezonie 6 Cobra Kai, wraz z ekskluzywnymi cytatami showrunnerów, spekulacjami dotyczącymi fabuły i naszymi najlepszymi przypuszczeniami na temat tego, kto może utworzyć obsadę i kiedy może wypaść data premiery. Aby zapoznać się z najlepszym przewodnikiem po szóstym i ostatnim sezonie serialu Netflix, przejdź poniżej. Czarne pasy w przygotowaniu!

Spekulacje dotyczące daty premiery 6. sezonu Cobra Kai

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Wcześniejsze godziny rozpoczęcia zdjęć mogą nam wskazać przybliżony termin premiery 6. sezonu Cobra Kai. Zarówno czwarty, jak i piąty sezon wyemitowano 11–12 miesięcy po rozpoczęciu zdjęć. – powiedział Xolo Mariduena zderzak że zdjęcia są „tuż tuż za rogiem” i że pierwszy odcinek został już nakręcony. Ramy czasowe na rok 2024 nie byłyby wykluczone, zwłaszcza że Termin ostateczny oznacza, że ​​kamery rozpoczną się na początku przyszłego roku. Hayden Schlossberg poinformował także na Twitterze, że a Data premiery 2024 pozostaje celem na sezon 6 Cobra Kai.

Ale podwójny cios w okolicach czwartego sezonu w grudniu 2021 r. i piątego sezonu we wrześniu 2022 r. nie zostanie powtórzony. Obydwa sezony zostały w zasadzie nakręcone jeden po drugim, a jak powiedział nam Jon Hurwitz „nic” zostało nakręcone w momencie premiery sezonu 5. Dzieje się tak pomimo rozmowy wokół wywiadu z Ralphem Macchio ComicBook.com co doprowadziło do sugestii, że niektóre sceny szóstego sezonu zostały już nakręcone. Dla tych, którzy czekają na koniec sagi Cobra Kai, spodziewaj się końca 2024 roku.

Kto mógłby znaleźć się w obsadzie 6. sezonu Cobra Kai?

Kobra Kai

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Oczekujemy, że większość obsady Cobra Kai, jeśli nie cała, zostanie zatrudniona na szósty sezon. Oznaczałoby to, że Ralph Macchio i William Żabka powrócą odpowiednio jako Daniel LaRusso i Johnny Lawrence.

Dołączyli do nich dzieciaki karate: Xolo Mariduena, Mary Mouser, Tanner Buchanan, Jacob Bertrand, Peyton List i Gianni DeCenzo. Aktorka z Devon, Oona O’Brien, mogłaby nawet zostać przeniesiona do regularnej roli w serialu. Jeśli chodzi o starszą obsadę, prawdopodobnie powrócą Courtney Henggeler i Vanessa Rubio, a także Alicia Hannah-Kim, która grała Kim Da-Eun. Jednak Mike Barnes grany przez Seana Kanana i aktor Chozen Yuji Okumoto są chyba większymi znakami zapytania; ich status jest wciąż niepewny, w zależności od tego, gdzie historia potoczy się dalej.

Aktor Kreese, Martin Kove, miałby znacznie większy wpływ na potencjalny sezon 6 Cobra Kai po jego dramatycznej ucieczce z więzienia w finale piątego sezonu. „Jedyną osobą, która może siać spustoszenie, jest Kreese, któremu udaje się uciec na samym końcu” – powiedział nam Jon Hurwitz. „Przed nami mnóstwo dramatu”.

A co z aktorem Terrym Silverem, Thomasem Ianem Griffithem? „Jeśli chodzi o Terry’ego Silvera, może to być dla niego koniec, a może nie” – powiedział Hurwitz. „Nigdy nie wiadomo, jakie są jego środki i determinacja. Kochamy Thomasa Iana Griffitha. Wspaniale było z nim pracować przez ostatnie kilka lat. Zobaczymy, czy uda nam się z nim więcej pracować”.

Ujawniono także fascynujący nowy nabytek w obsadzie. Według Deadline CS Lee dołącza do składu jako mistrz Karate Kid Kim Sun-Young. Uczył zarówno Kreese, jak i Silvera, a Kim Da-Eun, wprowadzona w sezonie 5, jest jego wnuczką.

Możliwa historia i teorie Cobra Kai w sezonie 6

Kobra Kai

(Źródło zdjęcia: Netflix)

W styczniu 2023 r. w liście otwartym od showrunnerów Josha Healda, Jona Hurwitza i Haydena Scholssberga ogłoszono, że Netflix przedłużył serial na szósty i ostatni sezon.

„Naszym pierwszym celem z Cobra Kai było zawsze zakończenie tego na własnych warunkach, opuszczenie Doliny w czasie i miejscu, jakie zawsze sobie wyobrażaliśmy. Dlatego z ogromną dumą i wdzięcznością możemy ogłosić to osiągnięcie. Nadchodzący szósty sezon będzie końcem Cobra Kai” – trio napisał.

„Chociaż może to być słodko-gorzki dzień dla fandomu, Miyagiverse nigdy nie było silniejsze” – czytamy dalej w liście. „Ten fandom jest najlepszy na świecie i mamy nadzieję, że będziemy opowiadać z wami więcej historii Karate Kid. Bo jak wszyscy wiemy, Cobra Kai nigdy nie umiera”.

Sezon 5 Cobra Kai zakończył się pozornym rozwiązaniem Cobra Kai, aresztowaniem Terry’ego Silvera za różne przestępstwa i ucieczką Kreese z więzienia. Miguel i Robby również zakopali topór I Johnny w końcu odnajduje się w swojej nowo odkrytej roli człowieka rodzinnego.

Na razie wygląda na to, że wszystko ładnie się zakończyło. Ale na horyzoncie wciąż widać turniej Sekai Takai. „Super Bowl karate” to coś, o czym twórcy myślą myśląc o nowym sezonie.

„Nie znamy wszystkich szczegółów, z czym to się wiąże, poza tym, że jest to największy turniej w historii” – powiedział Schlossberg. „Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy. Powiemy po prostu, że mamy mnóstwo pomysłów na przyszłość dotyczącą tego, dokąd zmierzamy z tymi postaciami”.

W programie mógłby znaleźć się globalny turniej karate, a w serialu ma dwóch pozostałych antagonistów na czele szarży: Kreese i sensei Kim Da-Eun, który miał znaczne udziały w Cobra Kai.

Czy para mogłaby poprowadzić nowy zespół do Sekai Takai? Z pewnością jest to coś na stole, choć nie spodziewaj się, że Kenny lub Tory dołączą do ich szeregów. Para opuściła Cobra Kai, więc nowe postacie (i pretendenci) będą musiały wyłonić się z cienia, aby zmierzyć się z cennymi uczniami Miyagi-do.

Jest też Johnny, który po raz drugi musi zostać ojcem. Niewielkie przeskok w czasie – żadnych skoków w stylu Domu Smoka – może przyspieszyć ten wątek, jednocześnie wzmacniając jedną z naszych ulubionych teorii fanów: Terry Silver może umierać. Jeśli on Jest Pozbywając się tej śmiertelnej cewki karate, Silver musi mieć jeszcze jedną sztuczkę w swoim gi, aby pomóc senseiowi zakończyć serię w wielkim stylu. Obserwuj tą przestrzeń.

Co jeszcze twórcy powiedzieli o 6. sezonie Cobra Kai?

Kobra Kai

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Współtwórca Hayden Schlossberg wcześniej drażnił się, że w sezonie 6 sytuacja będzie jeszcze większa i lepsza.

„Zawsze zaczynamy od tego, jak przenieść sprawę na wyższy poziom, pozostając wiernym oryginalnemu filmowi?” powiedział nam współtwórca. „Używam filmów Rocky’ego jako porównania: zawsze jest jakiś nowy punkt widzenia, coś, co wydaje się większe lub powrót do korzeni tego, czym było.

„Ale wiesz, co otrzymasz: niesamowite montaże, Johnny jest niesamowity, a opera mydlana ma jeszcze przed sobą kilka naprawdę ważnych momentów”.

Powiedział także na Twitterze/X, że sezon 6 Cobra Kai będzie trwał 10 odcinków, a całkowity czas trwania będzie najdłuższy jak dotąd (poprzez Ekranowa tyrada).

Twórcy opowiedzieli zderzak że oni też nie chcą zajmować się starym terenem. „Mamy jeszcze kilka asów w zanadrzu, jeśli chodzi o to, dokąd zmierzamy, ale z każdym rokiem jest to coraz większe” – powiedzieli. „I cały czas staramy się mieć pewność, że w tym momencie nie popełniamy plagiatu”.

Jak powiedział nam Jon Hurwitz, finał piątego sezonu „miał wywołać inny rodzaj emocji na końcu. Widzimy, że niektórzy ludzie mogą to postrzegać jako uczucie przypominające finał serialu, ale Kreese ma słynną w jednym z wcześniejszych sezonów: „Pokój to tylko cisza między bitwami”.

Dodał: „Nie możemy się doczekać dalszych postępów. Wygląda na to, że w dolinie wszystko jest w porządku! Zobaczymy, jak będzie dalej”.

W liście otwartym informującym o odwołaniu serialu twórcy napisali fanom, aby „zapięli pasy i czekali na NAJWIĘKSZY JAKI SEZON COBRA KAI. Niech dzisiejszy dzień będzie świętem wszystkiego, co już nadeszło, a także tego, co jeszcze zostało do opowiedzenia. Moglibyśmy nie rób tego bez ciebie.”

Więcej informacji na temat poprzedniego sezonu znajdziesz w zakładce nasz pełny czat ze spoilerami z twórcami Jonem Hurwitzem i Haydenem Schlossbergiem. Następnie zapoznaj się z naszym rozszerzonym zestawieniem Zakończenie piątego sezonu Cobra Kai.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar