Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Co za okropna noc na przekleństwo: survival RPG V Rising w końcu zapewnia najlepsze wampirze crossover z zawartością Castlevania, która pojawi się w maju

/
/
/
48 Views

Na PC i PS5 pojawi się crossover V Rising Castlevania i mogę sobie tylko wyobrazić, że ludzie ze studia V Rising, Stunlock Studios, są już za kręgiem księżyca.

W krótkim zwiastunie Stunlock widzimy wampirzych bohaterów gry V Rising w starciu ze słynnym zabójcą wampirów Simonem Belmontem, po czym gwiazda Castlevanii macha biczem pomiędzy nimi, a następnie cofa go do nikczemnej pozy. Na ekranie miga napis „Battle Simon Belmont”. Czy Simon Belmont w końcu spotkał swojego przeciwnika? Decyzja należy do Ciebie.

Crossover V Rising: Legacy of Castlevania trafi na komputery osobiste 8 maja wraz z aktualizacją do wersji 1.0, a data premiery na PS5 zostanie podana w późniejszym terminie. Bezpłatna aktualizacja doda spadkobiercę Belmonta do podstawowej gry V Rising jako bitwę z bossem, w ramach której otrzymasz kultowy bicz z Castlevanii oraz nowe umiejętności, „które ucieleśniają wdzięk i precyzję zabójczego łowcy wampirów”. To znaczy, jeśli podejmiesz się zadania pokonania go.

Oprócz bezpłatnej aktualizacji dostępne będzie płatne kosmetyczne DLC obejmujące wystrój zamku inspirowany Castlevanią, a także opcje dostosowywania postaci tematycznie związane z różnymi postaciami z Castlevanii, nowy upiorny szkieletowy wierzchowiec i dwa nowe klasyczne motywy Castlevania stworzone na nowo przez V Rising kompozytorka Aleksandria Migowa.

„Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami Castlevanii, więc możliwość tworzenia oryginalnej zawartości Castlevanii w naszej grze to spełnienie marzeń” – powiedział dyrektor generalny Stunlock Rickard Frisegård. „Chcę serdecznie podziękować naszym przyjaciołom z KONAMI za szansę wprowadzenia Castlevanii do uniwersum V Rising. Była to dla nas okazja, aby skierować naszą miłość i wysiłek włożony w ich gry w tę współpracę i nie możemy się doczekać abyś mógł tego doświadczyć na własnej skórze 8 maja!”

Mogę sobie tylko wyobrazić, że przypomina to nową grę z gatunku horroru o zombie, która łączy się z Resident Evil, nową grę MMO wypuszczającą aktualizację Ultima Online lub nową grę JRPG współpracującą z Dragon Quest lub, cóż, rozumiesz. To certyfikowany Big Deal dla V Rising i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.

V Rising nadal nie ma daty premiery na PS5 poza niejasnym oknem na rok 2024.

Dowiedz się, która gra Castlevania znalazła się na naszej liście najlepsze gry na NES-a kiedykolwiek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar