Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Co Sylvie trzyma pod koniec drugiego odcinka drugiego sezonu Lokiego? Wyjaśnia dyrektor Dan Deleeuw

/
/
/
69 Views

Ostrzeżenie! Ten artykuł zawiera spoilery dot Loki sezon 2 odcinek 2. Jeśli jeszcze nie dostroiłeś się i nie chcesz wiedzieć, co się stanie, zawróć teraz!

Teraz, gdy poślizg w czasie Lokiego ustał dzięki Mobiusowi i OB, Bóg Psot rozpoczyna nową misję w drugim odcinku 2 sezonu Lokiego: dogonić Sylvie, zanim zrobi to TVA.

Ich spotkanie, które odbywa się nie mniej w McDonald’s, powoduje, że wariant Lokiego upiera się, że jest szczęśliwa w swoim nowym życiu w Broxton w Oklahomie w 1987 r. Chociaż mrugniesz, a przegapisz ten moment pod koniec odcinka sugeruje, że to może nie do końca prawda…

W ostatnich kilku sekundach kolega Sylvie, Jack potulnie, pyta ją, czy będzie jutro, a ona zapewnia go, że tak. Gdy odchodzi, kamera ukazuje Sylvie siedzącą na masce swojej ciężarówki i staje się jasne, że bawi się czymś w palcach. Cóż, okazuje się, że coś jest bransoletką do skręcania czasu firmy He Who Remain, która jest w zasadzie superpotężnym urządzeniem łączącym w sobie cechy TemPada i Time Twistera. W historii Lokiego TemPad pozwala użytkownikowi tworzyć Drzwi Portalu przekraczające oś czasu, podczas gdy Twister Czasu zapewnia możliwość teleportacji. Ten ostatni jest często używany przez TVA w połączeniu ze specjalnym naszyjnikiem zwanym Obrożą Czasową, aby w razie potrzeby unieruchomić jeńców.

„Nadal jest Lokim. Jeśli ma klucze do wszechświata, klucze do multiwersum, nie zamierza z tego zrezygnować” – wyjaśnia reżyser Dan Deleeuw GameMe+. „Myślę, że naprawdę była szczęśliwa na osi czasu; nie wiem, ile manipulacji działo się za kulisami, ale… tak…

(Zdjęcie: Marvel Studios)

„Myślę, że zawsze podejrzewała, że ​​to może wrócić i myślę, że ma to również związek z dużą reakcją na Lokiego w McDonaldzie. Wiedziała, że ​​ma pożyczony czas, myślę, i zatrzymała go, bo w końcu wiedziała , pokazałby Loki lub pojawiłby się jakiś inny Loki, jakiś inny wariant Tego, Który Pozostaje lub coś w tym rodzaju, z czym musiałaby ostatecznie się uporać.

„Zasadniczo ma to być futurystyczna wersja technologii TVA” – wyjaśniła wcześniej reżyserka pierwszego sezonu Kate Herron. Reporter z Hollywood, zapytany o przyciągającą wzrok biżuterię He Who Remain. „Więc to był zabawny pomysł. Kiedy Ten, Który Pozostaje, opowiada swoją historię o spotkaniu innych wariantów, widać fragmenty technologii TVA. Więc naszym pomysłem było to, że spełnia obie te funkcje.

„Dzięki technologii TVA widać, że Time Twister łączy się z TemPadem, ale są to dwie oddzielne, niezgrabne rzeczy. Ale podczas gdy w przypadku He Who Remains ma on bardziej zaawansowaną technologię niż TVA. Zatem zasadniczo ma obie funkcje, które widzimy, jak używa. Różnica polega na tym, że to on kontroluje zwrot akcji; to go przekręca. Natomiast kiedy widzimy, jak TVA używa Twistera Czasu, dzieje się to za pomocą Obroży Czasu, ponieważ kontrolują więźnia.

Odcinek 2 sezonu 2 Lokiego jest teraz transmitowany strumieniowo w Disney Plus. Więcej informacji znajdziesz w naszym wywiadzie z Danem Deleeuwem w najnowszym odcinku podcastu Inside Total Film. Aby uzyskać więcej informacji na temat programu, sprawdź nasze szczegółowe informacje na temat:

  • Kiedy na osi czasu Marvela rozgrywa się sezon 2 Lokiego?
  • Podsumowanie pierwszego sezonu Lokiego
  • Jak oglądać filmy Marvela w kolejności
  • Faza Marvela 5
  • Nadchodzące filmy i programy Marvela
  • Wyjaśnienie historii komiksu Victora Timely’ego
  • Wyjaśniono historię komiksu Sędziego Renslayera
  • Co to jest poślizg w czasie?
  • Wszystkie różnice między komiksem Loki a serialem Loki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar