Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Cliffy B z Gears of War rezygnuje z powrotu do serialu: „Gdyby byli mądrzy, zwerbowaliby mnie”

/
/
/
58 Views

Cliff Bleszinski (czasami znany jako Cliffy B) wielokrotnie wspominał, że jest zainteresowany powrotem do serii Gears of War, ale po publicznym naleganiu na występ konsultingowy stwierdził, że „czas działać dalej”.

Bleszinski był wcześniej głównym projektantem oryginalnej trylogii Gears of War, zanim założył nieistniejące już studio Boss Key Productions i stał na czele przeczącej grawitacji strzelance arenowej Lawbreakers. W mediach społecznościowych oraz w różnych wywiadach przeprowadzonych w ciągu ostatnich kilku miesięcy Bleszinski głośno wyrażał zainteresowanie powrotem do słynnej serii. Rozmawiam z Komiksprojektant zaproponował miękki restart serii strzelanek, po czym powiedział: „Phil Spencer ma mój numer”.

Bleziński opublikował teraz oświadczenie w sprawie sytuacji w mediach społecznościowych. „Rozmawialiśmy o tym milion razy” – zaczyna. „Chcę się skonsultować. Wtrącę swoje trzy grosze. Rozumiem, że Gears zawsze będzie ogromną częścią mojego dziedzictwa. Doceniam to i szanuję. To powiedziawszy: [publisher Microsoft and developer Coalition] nie uderzył mnie. OK. Jest tak, jak jest.”

Zobacz więcej

Były deweloper mówi następnie, że gdyby obie firmy były „sprytne”, „zaangażowałyby” go w dyskusję, ponieważ „tylko z punktu widzenia PR byłoby to złoto”. Pozostawia notatkę w nieco bardziej optymistycznym tonie, wyjaśniając, że od tego czasu odszedł od serialu i skierował się w stronę Broadwayu, wspomnień i serii komiksów zatytułowanych Scrapper.

„Chociaż doceniam wasze wsparcie i tych, którzy znają mnie z pracy w Gears (dla przypomnienia, zrobiłem o wiele więcej niż ta seria gier), czas ruszyć dalej” – mówi.

Krwawa seria strzelanek z piłą łańcuchową z perspektywy trzeciej osoby nie doczekała się nowej odsłony od czasu Gears 5 z 2019 roku i doskonałego rozszerzenia Hivebusters rok później. Jednak fani przystojnych żołnierzy i łuskowatych podziemnych potworów mogą z niecierpliwością czekać na nadchodzący film aktorski i serial animowany, nad którym obecnie pracuje Netflix.

Widzieć wszystko jest w fazie rozwoju w Xbox Game Studios z naszym podręcznym przewodnikiem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar