Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Cechy Ery Althei – każda cecha i to, co robią

/
/
/
106 Views


Cechy Ery Althei – każda cecha i to, co robią

Nasz szczegółowy przewodnik po cechach Ery Althea pomoże Ci w pełni wykorzystać popularną, skoncentrowaną na magii grę Roblox i poznać swoje postacie

Chcesz w pełni wykorzystać cechy Ery Althei? Ekscytująca i popularna gra Roblox ma kilka różnych magicznych klas, a każda z nich ma swoje własne zalety, możemy pomóc Ci zrozumieć to wszystko i grać tak, jak Ci odpowiada, dzięki naszemu przewodnikowi. Będziesz chciał to przeczytać…

Ten przewodnik do Cechy Ery Althei jest tutaj, aby pomóc Ci poruszać się po różnych sposobach gry, co każda cecha wnosi do stołu i, miejmy nadzieję, pomóc Ci wybrać styl, który Ci odpowiada. Mamy również przewodnik po kodach Ery Althea, jeśli chcesz zdobyć dodatkowe nagrody, które pomogą ci w drodze.

Uwielbiamy gry Roblox w Pocket Tactics, więc jeśli szukasz więcej sposobów, aby jak najlepiej wykorzystać wiele oferowanych gier, zapoznaj się z naszymi przewodnikami. Omówiliśmy kody Banana Eats, kody Drone Swarm Simulator, kody Zombie Army Simulator, kody Sword Simulator i wiele innych.

Oto nasz przewodnik po cechach Ery Althei

Wszystkie cechy Ery Althei

Cechy Ery Althei: ilustracja przedstawia dwie magiczne postacie trzymające książki, księgi rozbłyskują jakąś magiczną mocą

Traitless – brak profitów

Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, dlaczego miałbyś wybrać ten. Każdy musi gdzieś zacząć, ale im szybciej przejdziesz do lepszej cechy, tym lepiej. Traitless stawia cię w niekorzystnej sytuacji i zalecamy to tylko wtedy, gdy próbujesz się popisać.

Blade Master – zwiększa obrażenia od broni i podwaja biegłość w używaniu broni

Jeśli wolisz walczyć fizycznie, Blade Master może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zyskaj przewagę w walce wręcz i trochę ulepsz swoje umiejętności posługiwania się bronią, co oznacza, że ​​będziesz mieć przewagę nad przeciwnikami w każdej kłótni.

Odporny – podwójna wytrzymałość na blokowanie

Czy trochę za często łapiesz się? Cóż, Resilient może w tym pomóc i zapewnić bufor, którego potrzebujesz, aby poradzić sobie z grą. Podwojenie zdolności do blokowania daje dużo więcej czasu na zastanowienie się nad swoimi atakami i przyzwoitą szansę na uniknięcie obrażeń. To może być świetne dla początkujących.

Elven Blood – ogromny wzrost pojemności many

Osobiście lubię się cofać i rzucać magią w moich wrogów z daleka. Elven Blood da ci zastrzyk, którego potrzebujesz, podwajając twoją manę i dając ci całą energię potrzebną do radzenia sobie z poważnymi czarami. Chciałbym, żeby ci też dał małe elfie uszy.

Game Addict – 50% wzrost zdobywanego doświadczenia

Czujesz się całkiem komfortowo w grze? Jeśli uważasz, że potrzebujesz wzmocnienia w walce, Game Addict pozwoli ci się popisać i po prostu zdobyć słodkie nagrody w postaci dodatkowego doświadczenia. Gdy już poznasz swoją drogę w Erze Althea, jest to słodki sposób na uzupełnienie nagród, gdy potrzebujesz wzmocnienia.

Smith – 10% spadek awaryjności kucia

Masz dość marnowania czasu na próby kucia? Czy chcesz po prostu zdobyć najlepszy możliwy sprzęt i rozbić twarz przeciwnika w błocie? Tak, tak myśleliśmy. Cecha Smith daje ci smaczny mały wzrost tempa kucia, co oznacza, że ​​wkrótce możesz być na dobrej drodze do ładnej szafki pełnej śmiercionośnej broni.

Alchemik – przedmioty i mikstury zużywają się znacznie szybciej

Prawdopodobnie najlepsza cecha, gdy już wiesz, co robisz, cecha Alchemik pomaga ci używać przedmiotów znacznie szybciej, pomagając ci odzyskać zdrowie i szybciej się regenerować niż przeciwnicy. To może być różnica między życiem a śmiercią, a gdy masz już kilka fajnych broni, jest to podstawowa umiejętność, którą warto opanować. Może nie zaczynaj od tego, ale pomyśl o tym, gdy już poznasz swoją drogę.

Jaka jest najlepsza cecha Ery Althei?

Chociaż jest to bardzo sytuacyjne i prawdopodobnie zależy od tego, jak wolisz grać. Gdy już opanujesz grę, zalecamy pozostanie przy Mistrzu Ostrzy lub Alchemiku. Ale aby uzyskać jeszcze bardziej szczegółowy podział, sprawdź naszą listę poziomów Ery Althei.
To wszystko fani Robloxa, jeśli kochasz tę magiczną grę, mamy nadzieję, że nasz przewodnik po cechach Ery Althea da ci przewagę, której potrzebujesz w walce. Aby uzyskać kolejny świetny przewodnik Roblox, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kodach Egg Packing Tycoon.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar