Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Call Of Duty: Modern Warfare III i Diablo IV nie pojawią się w tym roku w ramach Xbox Game Pass

/
/
/
96 Views

Prawie dwa lata temu Microsoft ogłosił, że przejmie Activision Blizzard za kolosalne 69 miliardów dolarów. Raporty mówią, że transakcja przejęcia ma zostać sfinalizowana w tym tygodniu, a gracze Xbox nie mogą się doczekać dodania gier Activision Blizzard do oferty Game Pass. Jednak nowy tweet Activision Blizzard sugeruje, że gry tej firmy trafią do usługi subskrypcji dopiero w przyszłym roku. Ponadto Activision Blizzard twierdzi, że w tym roku nie doda do Game Pass nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare III ani niedawno wydanego Diablo IV.

Oto co napisała Activision Blizzard w opublikowanym wczoraj tweecie:

„Wspaniale jest widzieć rosnące oczekiwania wobec Call of Duty: Modern Warfare III. Kontynuując prace nad zatwierdzeniem przez organy regulacyjne umowy z Microsoftem, otrzymujemy pytania, czy nasze nadchodzące i niedawno wprowadzone gry będą dostępne w ramach Game Pass.
„Chociaż nie mamy planów włączenia Modern Warfare III ani Diablo IV do Game Pass w tym roku, po sfinalizowaniu umowy spodziewamy się rozpocząć współpracę z Xbox, aby udostępnić nasze tytuły większej liczbie graczy na całym świecie. Przewidujemy, że tak rozpocznij dodawanie gier do Game Pass w przyszłym roku.”

Diablo IV wystartowało w czerwcu i świetnie się przy nim bawiliśmy. O tym dlaczego możesz przeczytać w Informator gier Recenzja Diablo IV. Więcej informacji na temat Call of Duty: Modern Warfare III znajdziesz na stronie Informator gier obejrzyj tutaj, a następnie przeczytaj najważniejsze wiadomości dotyczące Call of Duty: Modern Warfare III z zeszłotygodniowej transmisji na żywo Call of Duty Next.


Jaka jest pierwsza gra Activision Blizzard, którą masz nadzieję, że zostanie dodana do Xbox Game Pass? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar