Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Call of Duty: do pobrania na urządzenia mobilne – iOS i Android

/
/
/
131 Views


Call of Duty: Mobile to prawdopodobnie jedna z najlepszych strzelanek na iOS i Androida. Activision zaprojektowało tę grę, aby zapewnić graczom mobilnym wrażenia podobne do jej bardzo udanych odpowiedników na konsole. Jeśli pomysł tego wszystkiego na Twoim smartfonie nie sprawia, że ​​chcesz podnieść słuchawkę i zacząć strzelać, nie jesteśmy pewni, co będzie! W naszym Call of Duty: pobierz na telefon komórkowy przewodniku, w którym wymienimy wszystkie różne sposoby pobrania Call of Duty: Mobile na telefonie lub tablecie.

Jeśli szukasz więcej zawartości do Call of Duty: Mobile, zapoznaj się z naszą listą wskazówek dotyczących Call of Duty: Mobile, które pomogą Ci rozpocząć grę. Monitorujemy także każdą nową funkcję, broń i tryb gry, które pojawiają się w każdym nowym sezonie na naszej liście aktualizacji Call of Duty: Mobile. Aha, i koniecznie odwiedź nasz przewodnik po kodach COD Mobile, aby zgarnąć gratisy.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby wykonać a Call of Duty: pobierz na telefon komórkowy.

Jak pobrać Call of Duty: Mobile na iOS?

Jeśli posiadasz urządzenie z systemem iOS, które jest wystarczająco wydajne, aby uruchomić Call of Duty: Mobile, możesz pobrać kopię z Sklep z aplikacjami. Jeśli chcesz wiedzieć na jakich urządzeniach można uruchomić grę, sprawdź poniższą listę:

  • iPhone SE, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XR i nowsze
  • iPada Mini 4, 5
  • iPada Air 2, 3
  • iPada Pro

Jak pobrać Call of Duty: Mobile na Androida?

Jeśli chcesz zagrać w Call of Duty: Mobile na urządzeniu z Androidem, możesz je pobrać Google Play.

Call of Duty: Mobile na Samsunga

Niestety Call of Duty: Mobile nie jest dostępny na platformie Sklep Samsunga Galaxy już teraz, chociaż to nadchodzi. Już teraz możesz dokonać wstępnej rejestracji pod tym linkiem.

Call of Duty: Mobile w sklepie Amazon Appstore

Amazon AppStore niestety nie obsługuje Call of Duty: Mobile.

A to jest nasz przewodnik pobierania Call of Duty: Mobile! Jeśli chcesz więcej rekomendacji, nasza lista najlepszych strzelanek mobilnych ma wiele do wyboru.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar