Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Były twórca Skyrima i Fallouta twierdzi, że jego heavy metalowy horror wszedł w fazę alfa

/
/
/
50 Views

The Axis Unseen, samozwańczy heavy metalowy horror od byłego twórcy Fallouta i Skyrima, trafił do wersji alfa.

Nate Purkeypile, który w latach 2007–2021 pracował jako światowy artysta w Bethesda Game Studios, przedstawił pierwsze aktualizacje na temat intrygującego projektu od czasu jego zwiastuna podczas wiosennej prezentacji Future Games Show w marcu 2023 r.

Według Purkeypile’a The Axis Unseen oficjalnie znajduje się w fazie alfa i postępuje całkiem nieźle. Deweloper ujawnił, że niedawno przeszedł grę w 20 godzin, ale wyjaśnił, że jego czas działania będzie prawdopodobnie krótszy niż przeciętny, ponieważ wybrał „złotą ścieżkę” i nie robił wielu rzeczy pobocznych. Purkeypile powiedział, że oczekuje, że rozgrywka zajmie „co najmniej” 30 godzin.

Zobacz więcej

Zachęcająco dodał również, że spotkał go tylko dwa wypadki i dodał: „Wiem dlaczego”.

O The Axis Unseen po raz pierwszy dowiedzieliśmy się w lipcu 2022 roku, kiedy Purkeypile ujawnił, że tworzy grę w drodze, w przyczepie kempingowej. W zwiastunach wyraźnie widoczne są wszelkiego rodzaju ludowe obrzydliwości, takie jak gigantyczny potwór drzewny i zmutowany łoś, z którymi będziesz mógł walczyć za pomocą łuku i funkcji, które można ulepszyć, takich jak strzały ognia i wiatru. Będziesz także mógł udoskonalić swoje zmysły, aby wykryć różne sceny na wietrze i „zobaczyć kolory, których żaden człowiek nigdy nie widział”.

Gra zawiera „prymitywną” ścieżkę dźwiękową autorstwa byłego członka Red Sparowes, Clifforda Meyera, która dynamicznie dopasowuje się do akcji na ekranie, wzmacniając emocje w scenach walki i uspokajając podczas cichszych sekwencji opartych na eksploracji.

Tu są najlepsze horrory dzisiaj zagrać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar