Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Były programista Stardew Valley tworzy własną, wspaniałą grę RPG z symulatorem życia, tym razem w mieście z rowerami, na których można jeździć

/
/
/
126 Views

Jeden z byłych deweloperów Stardew Valley postanawia samodzielnie stworzyć miejskie podejście do gatunku symulatorów życia.

Artur „Pan. Podunkian” Lee był kiedyś współtwórcą Stardew Valley, największego symulatora życia na farmie na świecie, a teraz twórca wykorzystuje to rzadkie doświadczenie w podobnej grze, której akcja toczy się w mieście. Ta obecnie nienazwana gra ma oczekiwaną piękną grafikę w pikselach i wyraziste sprite’y, ale niektóre fragmenty bardzo mnie ekscytują na myśl o wielkim potencjalnym rywalu w przestrzeni podobnej do Stardew.

Zobacz więcej

Lokalizacja w mieście prawdopodobnie oznacza, że ​​spacery nie są najbardziej idealną formą transportu. Wchodźcie, rowery! Jeden klip przedstawia naszą postać wsiadającą na rower z animacją przypominającą oldschoolowe przygody Pokémonów. „Czy będzie można je dostosować za pomocą niezwykle drogich dodatków?” Lee pisze w mediach społecznościowych: „Tylko czas pokaże”.

Zobacz więcej

Inny interesujący fragment wspomina, że ​​możesz czytać książki, ale także, że możesz „podnieść poziom swojej umiejętności czytania”. Takie postępowanie odblokowuje możliwość czytania w łóżku (jak potężna), ale bardziej interesuje mnie, jakie inne nowe umiejętności są dodawane do zwykłej formuły rolnictwa/rybołówstwa/żerowania.

Zobacz więcej

Najnowsza aktualizacja Lee ujawniła hołd dla serii Harvest Moon – gier rolniczych, które zainspirowały Stardew Valley – z „gorącym źródłem na świeżym powietrzu, w którym można się zanurzyć, aby ożywić się po ciężkim dniu pracy”. Otaczająca woda i odgłosy bambusa są niesamowicie relaksujące, nawet gdy nieznajomy niegrzecznie przychodzi, aby zanurzyć się w tych samych sokach.

Przewijanie Lee Świergot Feed jasno daje do zrozumienia, że ​​do tego projektu wprowadzono jego własną osobowość i wspomnienia, dzięki czemu gra przepełniona jest prawdziwym urokiem, którego nie da się sfałszować wesołymi chiptunesami czy jaskrawymi kolorami. Piękne krajobrazy i ekscytujące pomysły na wiadomości nie zaszkodzą jednak.

Zobacz jakie inne nadchodzące gry niezależne pojawią się na horyzoncie w roku 2024 i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar