Onime Marketing

Brawl Stars Darmowe Gemy 2023 – Jak zdobyć gemy do brawl stars 2023

Gry akcji są bardzo wciągające, przykładem będzie Brawl Stars darmowe gemy, która opiera się na krótkich pojedynkach, dzięki czemu jest przyjemna i daje mnóstwo satysfakcji. Idealnie nadaje się dla osób nierozstających się ze smartfonami czy tabletami, bo została dopasowana do platform mobilnych. Wystarczy mieć urządzenie z systemem Android lub iOS, aby pobrać grę i ją zainstalować. To co przyciąga wielu graczy, to atrakcyjne nagrody, możliwość rozwoju bohatera na wielu płaszczyznach. Wykonując poszczególne zadania, można zwyciężyć konkurencję i zostać za to sowicie nagrodzonym. Są też sposoby na darmowe gemy do Brawl Stars, co z pewnością zainteresuje każdego gracza.

Brawl Stars poradnik, czyli o tym, jak w pełni wykorzystać potencjał gry

Nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z grą Brawl Stars, to szybko nauczy się podstaw, w tym celu został stworzony samouczek. Sterowanie niczym nie różni się od innych mobilnych gier, cała akcja jest przedstawiona z widoku z góry. Do sterowania używa się palców, przeciągając przyciskami na ekranie w odpowiednich kierunkach. Na początku zbiera się klejnoty i trzeba pilnować, aby ich nie upuścić, bo równa się to ze śmiercią bohatera. Drużyna musi zebrać dziesięć przedmiotów i jeśli uda się jej przenieść je bez utraty żadnego gracza, to jest to równoznaczne z wygraną. Oczywiście w Brawl Stars darmowe gemy można atakować, najefektywniej jest robić to przez celowanie manualne. W kolejnych etapach zostają odblokowane kolejne postacie, w sumie jest aż 27 Zadymiarzy.

Wymaga to jednak rozwijania bohatera, zdobywania doświadczenia. Bez dodatkowych kosztów można odblokować tylko ośmiu Zadymiarzy. Bohaterów zdobywa się dzięki awansowaniu profilu, czyli wskoczeniu na wyższy poziom lub kupieniu postaci w sklepie za zdobyte klejnoty. Będąc w trybie zbierania klejnotów, lepiej jest unikać wrogów, aby zmniejszyć ryzyko ich utraty, co zwiększy szanse na zwycięstwo. Zawsze trzeba też obserwować członków swojej drużyny i spieszyć im z pomocą, jeśli nacierają na nich wrogowie. Mając mało zdrowia, zdecydowanie lepiej będzie po prostu uciec, schować się za krzakiem, użyć osłon: wszystko po to, aby nie zginąć. Zadymiarze mają pod sobą jeden okrąg, ale jeśli pojawi się drugi, to trzeba zachować ostrożność, bo taka postać jest szczególnie niebezpieczna ze względu na możliwość wykonania super ataku.

Jak rozwijać postać i skąd brać monety?

Za pakiety klejnotów trzeba płacić prawdziwymi pieniędzmi. Przykładowo 30 gemów to koszt 9 złotych, a za 20000 klejnotów przyjdzie zapłacić aż 480 złotych. Ponadto zdobyte gemy służą do kupowania skrzynek, w których znajdują się losowe nagrody typu monety, nowe postacie, doświadczenie dla bohatera. To właśnie za pomocą klejnotów możliwe staje się ulepszanie postaci. Wiele osób zastanawia się nad tym, skąd wziąć Brawl Stars darmowe gemy, aby gra zaczęła sprawiać jeszcze większą przyjemność. Jeśli będzie się regularnie odwiedzać sklep, to czasem uda się zdobyć monety całkowicie za darmo. W Internecie dostępny jest też Braw Stars Hack Generator, który jest wyposażony w anti-ban protection. Pozwala to na korzystanie z bezpłatnych klejnotów i tokenów bez wydawania pieniędzy. Jeśli komuś marzy się bycie topowym graczem i to bez wkładu własnego, to powinien zastanowić się tym narzędziem.

Exit mobile version