Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Bloodborne Kart zostało opóźnione, aby „usunąć branding” po skontaktowaniu się z firmą Sony

/
/
/
83 Views

Bloodborne Kart, długo oczekiwana gra dla fanów, która rozpoczęła się jako żart primaaprilisowy, opóźnia się, aby usunąć wszelkie odniesienia do RPG akcji FromSoftware po tym, jak Sony skontaktowało się z twórcami.

„Więc Sony skontaktowało się z nami” – wyjaśniają twórcy w przesłanej wiadomości Media społecznościowe. „Krótko mówiąc, musimy usunąć branding czegoś, co wcześniej było znane jako Bloodborne Kart. Zrobimy to, ale wymaga to krótkiego opóźnienia. Nie martw się, gra wciąż wychodzi! Będzie tylko wyglądać nieco inna. Nie mamy jeszcze daty premiery, ale poinformujemy Was o tym jak najszybciej!”

Premiera Bloodborne Kart była wcześniej planowana na 31 stycznia i zawierała 12 zawodników, 16 map, pełny tryb kampanii dla jednego gracza i lokalny tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie. Wydawało się już, że jest tak w pełni funkcjonalny, jak każdy inny gokart kartingowy na rynku, a boss walczy ze znanymi wrogami Bloodborne po prostu wyglądało jak wisienka na torcie.

Tak czy inaczej, twórcy nie wydają się zbytnio tym przejęci: „Szczerze mówiąc, spodziewaliśmy się czegoś takiego, a pomysł posiadania pełnej kontroli twórczej jest w pewnym sensie ekscytujący!” Biorąc pod uwagę pracę programisty Lilith „Bunlith” Walther nad znakomitym demakiem Bloodborne na PS1, spodziewam się, że w Bloodborne Kart warto zagrać nawet bez nieoficjalnego brandingu FromSoftware. W końcu kto nie chce gokarta w stylu horroru?

Jeśli chodzi o wieści dotyczące oryginalnej gry, a Geniusz Bloodborne przeszedł grę po zabiciu tylko jednego bossa, a wystarczył przełącznik opóźnienia, dwie konsole PS4 i sfingowane morderstwo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar