Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Blood Hunters #2 przedstawia zupełnie nowego łowcę wampirów i pokazuje, co się dzieje, gdy wampiry wypiją krew Hulka

/
/
/
58 Views

Czerwiec będzie drugim miesiącem ogromnego crossovera Marvela Blood Hunt, a wraz z nim nadejdzie drugi miesiąc wielu jego licznych powiązań, w tym Blood Hunters #2.

W drugim numerze antologii pisarka Erica Schultz i artysta Bernard Chang opowiadają główny wątek fabularny przedstawiający Daggera zbierającego drużynę, która ma uratować jej partnera Cloaka przed wampirami, tym razem współpracując ze słynną łowczynią potworów Elsą Bloodstone, gdy spotykają nowego „bojownika”, którego lojalność nie jest jeszcze jasna.

Inne historie Blood Hunters #2 zostaną stworzone przez pisarzy Kaare Andrews i Ann Nocenti oraz artystów Alexa Linsa i Davida Baldeona (Marvel nie określił dokładnie, którzy twórcy pracują nad którą historią).

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Kontynuując historię Clinta Bartona z pierwszego numeru, Blood Hunters #2 przedstawia inną historię Hawkeye’a, tym razem z Kate Bishop współpracującą z zupełnie nowym łowcą wampirów. I na koniec jest też historia z Hulkiem w roli głównej, która pokazuje, co się dzieje, gdy wampiry piją krew Gamma.

„Krwawy chaos trwa, gdy wydarzenia z Blood Hunt rozlewają się po wszechświecie Marvela! Co się stanie, gdy niebo pociemnieje, a grupa wampirów posmakuje napromieniowanej promieniami gamma krwi Hulka?! Kate Bishop celuje w te stworzenia nocy z pomocą tajemniczego nowego łowcy wampirów” – czytamy w oficjalnym opisie Blood Hunters #2 Marvela.

„A Dagger i Elsa Bloodstone połączyli siły, aby stawić czoła hordom wampirów – ale czy nowa wojowniczka wkracza na pole bitwy, czy okaże się przyjacielem czy wrogiem? A może jednym i drugim?! Tworzenie najdzikszego nowego zespołu Marvela, Blood Hunters, trwa !”

Blood Hunt #2 trafi do sprzedaży 5 czerwca z okładką Grega Landa, widoczną powyżej.

Pisarz Blood Hunt, Jed MacKay, obiecuje „prawdziwy horror” kiedy wydarzenie nadejdzie tego lata.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar