Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Birdo, Conkdors i wiele innych gier trafia do Lego Mario w nowych zestawach

/
/
/
117 Views


Birdo, Conkdors i wiele innych gier trafia do Lego Mario w nowych zestawach

Nowe zimowe zestawy Lego Super Mario zawierają Birdo, Conkdore i cały szereg poziomów o tematyce śnieżnej z jeszcze większą zabawą z Mario opartym na klockach

Nintendo i Lego miały już bardzo owocną współpracę, dając początek wspaniałym zestawom Lego Super Mario, Lego NES, a ostatnio ogromnemu Lego Bowser (którego desperacko chcę, słyszysz mnie, Święty Mikołaju?!). Cóż, oryginalna kolekcja Lego Super Mario wciąż się rozwija, wraz z rozszerzeniem serii dzięki najnowszemu zimowemu zestawowi Lego Super Mario.

Niedawno w serii Lego Super Mario pojawił się zarówno Luigi, jak i Peach, wprowadzając jeszcze więcej ukochanych postaci do plastikowej zabawy. Najnowszy zwiastun od Nintendo ujawnia nadchodzący zestaw zimowy, w tym pingwiny, lodowe przeszkody i kilku śnieżnych wrogów. Następnie kolejny zestaw o tematyce pustynnej pozwala nam spojrzeć na Conkdores z Super Mario 3D World, a inny zawiera nawet ukochanego antagonistę Mario, Birdo.

Dla fanów poziomów lawy kolejny z nadchodzących zestawów doskonale odwzorowuje pływające platformy, na których Mario tak często balansuje, próbując uniknąć ognistych głębin. Chociaż oryginalne zestawy Lego Super Mario są wyraźnie skoncentrowane na dzieciach dzięki ich interaktywnym elementom i prostym projektom, cudownie jest widzieć, jak kolekcja wciąż się rozwija i powiększa o wiele innych pomysłów i ukochanych postaci. Z pewnością nie wykazuje żadnych oznak szybkiego zatrzymania. A teraz z kim mam porozmawiać o zamku Lego Hyrule?

Możesz rzucić okiem na najnowszy zimowy zestaw Lego Super Mario dzięki poniższemu zwiastunowi.

Miniatura YouTube

To wszystko na dzisiaj, ale jeśli chcesz zdobyć trochę Lego dla gracza w swoim życiu (lub po prostu zafundować sobie święta Bożego Narodzenia), koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych zestawach gier Lego.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar