Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Bella Ramsey doskonale reaguje na obsadę Diny w drugim sezonie The Last of Us

/
/
/
113 Views

W ciągu ostatnich kilku dni napływały wiadomości o drugim sezonie The Last of Us, a najnowszą obsadą postaci była Dina. Wiemy już, że kluczową rolę w serialu HBO zagra gwiazda Madame Web, Isabela Merced, a jej partnerka Bella Ramsey zareagowała na tę wiadomość wzruszająco.

Mercred opublikował o niej wiadomość Instagrama konto, pisząc: „Niech zacznie się historia miłosna”, którą Ramsey podzielił się również swoją własną historią. Następnie dodali podpis: „Przejmiemy świat”. Jeśli wiesz cokolwiek o The Last of Us Part 2, to wiesz, że Dina stanowi ogromną część społeczności Jacksona, do której Joel i Ellie trafiają po wydarzeniach z pierwszego sezonu.

Nie wdając się w żadne spoilery, w miarę kontynuacji historii Dina staje się obiektem miłości Ellie. Jednak nie zawsze droga tej pary przebiega gładko, jak sugeruje jej oficjalny opis postaci, gdyż Dinę opisano jako „duch beztroski, którego oddanie Ellie zostanie wystawione na próbę przez brutalność świata, w którym żyją”.

Ramsey nie jest jedyną osobą, która zareagowała na tę wiadomość – Mazin i Druckmann powiedzieli: „Dina jest ciepła, błyskotliwa, dzika, zabawna, moralna, niebezpieczna i od razu sympatyczna. Aktora, który bez wysiłku ucieleśnia wszystko, można szukać w nieskończoność. te rzeczy, albo możesz od razu znaleźć Isabelę Merced. Nie moglibyśmy być bardziej dumni, że dołączyła do naszej rodziny.

Merced to trzeci nowy członek obsady, który niedawno dołączył do serialu, a Kaitlyn Dever z Booksmart dołączyła jako Abby i Young Mazino z Beef w roli Jessego. Oczekuje się, że sezon 2 zostanie wydany w HBO w 2025 roku.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po wszystkich nowych programach telewizyjnych, które pojawią się w 2024 r. i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar