Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Baldur’s Gate 3 nigdy nie trafi do Game Pass, dyrektor generalny Larian twierdzi, że „za tak „wielką grę” jak ta „trzeba zapłacić uczciwą cenę”

/
/
/
72 Views

Wrota Baldura 3 deweloper Larian „od samego początku” zdecydował, że gigantyczna gra RPG nie pojawi się na Xbox ani na PC Game Pass i to się nie zmieni.

Tak twierdzi dyrektor generalny firmy Larian, Swen Vincke, który w niedawnym wywiadzie dla magazynu Game Pass omawiał możliwość wydania usługi Game Pass. IGN. „Słuchaj, zajmujemy się tworzeniem gry, która ma początek, środek i koniec” – mówi Vincke. „Zrobiliśmy ważny mecz, więc myślę, że trzeba za to zapłacić uczciwą cenę i myślę, że to jest w porządku”.

Vincke zwraca również uwagę na bezpośredni, rozsądny model biznesowy, który pomógł uczynić Baldur’s Gate 3 ulubioną grą społeczności. „Nie pobieramy dodatkowo żadnych mikrotransakcji, więc dostajesz to, za co płacisz” – mówi. „Z góry to ważna, mięsista gra. Myślę więc, że powinna istnieć w takiej formie, w jakiej jest. To pozwala nam kontynuować tworzenie innych gier”.

Twórcy Baldur’s Gate 3 wyrazili już wcześniej nadzieję, że sukces RPG jako tradycyjnej gry dla jednego gracza może popchnąć inne gry RPG do szaleństwa i mierzenia wysoko. „Jeśli spojrzysz na przestrzeń niezależną, gry RPG nigdy nie zniknęły. Ludzie mogą pójść do wydawcy i powiedzieć: «No cóż, spójrz, co to do cholery im dało»” powiedział dyrektor scenariusza Adam Smith.

W tym samym wywiadzie Vincke potwierdza opinię Lariana planuje „kontynuować wspieranie” Baldur’s Gate 3 w 2024 r., mimo że studio zajmie się innymi projektami. W zeszłym miesiącu Vincke drażnił się z niespodziewanym sukcesem Baldur’s Gate 3 „naprawdę zachęca nas do przekroczenia wielu granic” z następną grą Lariana.

Najnowsza poprawka do Baldur’s Gate 3 została udostępniona wczoraj wieczorem podczas świątecznego przyjęcia twórcy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar