Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Balatro, niespodziewany hit 2024 roku autorstwa solowego dewelopera, sprzedał się w ponad 500 000 egzemplarzy w zaledwie 10 dni

/
/
/
52 Views

Po stworzeniu przez jednego dewelopera i premierze, która zebrała entuzjastyczne recenzje, niezależna gra Balatro, która stała się hitem, sprzedała się w liczbie 500 000 egzemplarzy w zaledwie 10 dni od premiery.

Wydawca Balatro, firma Playstack, ogłosił nowy kamień milowy w sprzedaży ukochanej niezależnej gry typu roguelike polegającej na budowaniu talii. Od chwili premiery Balatro sprzedało się w ponad pół miliona egzemplarzy na platformach PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch, głównie dzięki niezwykle pozytywnym przekazom szeptanym na temat gry.

Zobacz więcej

Zanim Balatro wystartowało pod koniec zeszłego miesiąca, nie mogłem wam o tym nic powiedzieć. Teraz nie śpię do bezbożnych godzin w nocy, mając nadzieję i modląc się o ukończenie gry po raz pierwszy. Wspaniale było widzieć, jak Balatro pojawił się nie wiadomo skąd i spotkał się z takim uznaniem krytyków, a jeszcze lepiej jest widzieć ogromną publiczność zachwyconą grą ponad tydzień po premierze.

Jeśli w jakiś sposób nie słyszałeś o Balatro, zasadniczo przybiera on formę pokerowej gry typu roguelike. Zaczynasz ze standardową talią kart i musisz rozgrywać silne ręce w pokerze, aby zdobyć więcej żetonów, aby wygrać rundę i ulepszyć swoją talię w sklepie. Możesz ulepszyć kartę, aby otrzymać 10 razy więcej żetonów podczas gry lub zdobyć sprytną kartę Joker, która zwiększa Twój mnożnik o kilkadziesiąt razy za każdym razem, gdy zagrasz w trójkę.

To wszystko bardzo Pamiętaj, że nie doceniasz twórczego geniuszu Balatro. Tym, co czyni Balatro jeszcze bardziej fantastyczną historią sukcesu, jest fakt, że został stworzony przez anonimowego solowego dewelopera. „LocalThunk” to pseudonim tej tajemniczej osoby, która w zeszłym miesiącu powiedziała nam w naszym dużym wywiadzie dla Balatro, że gra powstawała przez dwa i pół roku.

Jeśli nie sprawdziłeś Balatro, nie mogę go wystarczająco polecić. Zaledwie kilka dni temu Balatro pobił rekord liczby jednoczesnych graczy w Slay the Spire, a jeśli wiesz cokolwiek o tym, jak niezwykle popularny i wpływowy był ten roguelike w ciągu ostatnich kilku lat, będziesz wiedział, że to imponujące wyczyn.

Przeczytaj na naszym nadchodzące gry niezależne przewodnik pozwalający spojrzeć w przyszłość na wszystkie inne drobne gry, na które czekamy w nadchodzących miesiącach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar