Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Autor Fool Me Once, Harlan Coben, ujawnił, że Netflix pracuje nad dwiema kolejnymi adaptacjami książek

/
/
/
52 Views

Autor Fool Me Once, Harlan Coben, ujawnił, że Netflix ma dalsze plany dotyczące adaptacji jego powieści.

Rozmawiam z Czasy RadiaCoben powiedział: „Nadal mamy ich kilka [books] lewy! Robimy teraz taki film w Polsce na podstawie mojej książki Just One Look, kręcimy film i pracuje nad nim Netflix Polska. Wierzcie lub nie, ale pracuję też nad jednym w Ameryce Południowej.

Wydany w 2014 roku film Just One Look skupia się na kobiecie, której świat zostaje wstrząśnięty rewelacjami na temat męża i konsekwencjami, które z tego wynikają.

Streszczenie książki brzmi: „Wyblakły obraz życia, którego Grace nie rozpoznaje, i jej męża takiego, jakiego nigdy go nie znała. W ciągu 12 godzin Jack zniknął, brutalny zabójca prześladuje jej rodzinę, a bezpieczny świat, który zna, zmienił się zostało wywrócone do góry nogami. Grace widzi tylko, że przeszłość powraca, by nawiedzać teraźniejszość, a ludzie stają się ranni…”

Wiadomość o współpracy Cobena z Netflixem nie powinna być zaskoczeniem dla tych, którzy uważnie śledzą karierę autora.

W 2018 roku Coben podpisał umowę ze streamerem, na mocy której będzie pracował nad 14 istniejącymi i nowymi projektami na całym świecie (za pośrednictwem Termin ostateczny).

Od tego czasu powstało siedem dzieł: The Stranger, The Woods, The Innocent, Gone for Good, Stay Close, Hold Me Tight i Fool Me Once – które na początku 2024 roku zabłysły na listach przebojów Netflix. Gwiazdy dramatu Michelle Keegan jako kobieta, która zauważa intruza wchodzącego do jej domu: jej dawno uważanego za zmarłego męża Joe (Richard Armitage).

Więcej informacji na temat serialu można znaleźć w pełnym spoilerów zakończeniu zakończenia Fool Me Once. Następnie sprawdź więcej najlepszych programów Netflix.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar