Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Atari ujawnia Berzerk: Recharged, pierwszą grę Berzerk od lat 80

/
/
/
40 Views

Na początku tego roku Atari ogłosiło, że nabyło Berzerk, jego kontynuację Frenzy i 10 innych klasycznych gier zręcznościowych. Teraz, jako część oferty Atari Recharged, ujawniono Berzerk: Recharged, który ukaże się na konsolach i komputerach PC jeszcze w tym roku.

Oryginalny Berzerk to gra zręcznościowa wydana w 1980 roku. Gracze sterowali w niej awatarem z góry na dół, strzelając przez hordy uzbrojonych robotów w zelektryfikowanym labiryncie. Największym złem był Zły Otto, który skakał po labiryncie jako gigantyczna uśmiechnięta buźka, polując na graczy. Atari twierdzi, że Otto powraca do Berzerk: Recharged, „przynosząc ze sobą zaktualizowaną grafikę, sprawne sterowanie za pomocą dwóch drążków i nową ścieżkę dźwiękową autorstwa uznanej Megan McDuffee”.

Sprawdź Berzerk: Recharged w zwiastunie zapowiedzi poniżej:

„Chociaż na jego twarzy pojawia się złowieszczy uśmiech, Otto jest śmiertelnym, niezwyciężonym, wszechobecnym zagrożeniem, dla którego istnieje tylko jedno rozwiązanie umożliwiające przetrwanie: ucieczka” – czytamy w komunikacie prasowym. „W połączeniu z oryginalną ścieżką dźwiękową syntezatorów science fiction Megan McDuffee, Berzerk: Recharged oddaje atmosferę wstrząsającej strzelaniny na stacji kosmicznej – i bardzo ekscytującej gry zręcznościowej z lat 80.”

Atari mówi Berzerk: Labirynty w Recharged składają się z przypadkowych pomieszczeń, a intensywność i trudność odzwierciedlają zmieniające się schematy kolorów wrogich robotów w miarę dalszej podróży. Do przejścia jest ponad 20 labiryntów, każdy z różnymi wyzwaniami rozgrywki. Aby przetrwać, będziesz musiał używać różnych modyfikatorów broni, takich jak strzał rozrzutny, duży strzał lub działo szynowe, a także innych modyfikatorów, takich jak zwiększenie prędkości, tarcze, miny i nie tylko.

Podobnie jak poprzednie wersje Atari Recharged, Berzer: Recharged oferuje grę w trybie współpracy oraz publiczną tabelę wyników.

Atari ujawniło także Berzerk: Enhanced Edition, składającą się z 2600 sztuk wersję klasycznej gry Berzerk. Została zaktualizowana o strzelanie po przekątnej, próbkowanie głosu robota i nie tylko, a premiera odbędzie się 17 listopada wraz z nowym Atari 2600+, będącym rekonstrukcją oryginalnego Atari 2600.

Berzerk: Recharged ukaże się jeszcze w tym roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC.


Grałeś kiedyś w Berzerka? Daj nam znać, co o tym myślisz w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar