Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Atari Berzerk: Recharged poznaje listopadową datę premiery

/
/
/
79 Views

Na początku tego roku Atari ogłosiło, że nabyło Berzerk, jego kontynuację Frenzy i 10 innych klasycznych gier zręcznościowych. Następnie, na początku tego miesiąca, Atari ujawniło Berzerk: Recharged, pierwszą grę Berzerk od oryginalnej gry zręcznościowej z lat 80. Firma informowała wówczas, że premiera pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switchu i PC, a teraz wiemy dokładnie, kiedy: 9 listopada.

„9 listopada Evil Otto po raz kolejny zaprasza do swojego labiryntu maniakalnego chaosu w nowo odświeżonej grze Berzerk: Recharged” – czytamy w komunikacie prasowym Atari. „Berzerk: Recharged, najnowsza odsłona uznanej serii Atari Recharged, sprawi, że niemal będziesz błagał o litość, walcząc z zastępami robotycznych zagrożeń Otto, a wszystko to w czasie, gdy uśmiechnięte wcielenie zła będzie coraz bliżej”.

Oprócz wiadomości o dacie premiery, Atari udostępniło kilka dodatkowych zrzutów ekranu z Berzerk: Recharged, które możesz zobaczyć poniżej:

Więcej informacji na temat gry, w tym szczegółowe informacje na temat tego, czego się spodziewać, można znaleźć w artykule Informator gier przed Berzerk: Tutaj doładowany zasięg.


Grałeś kiedyś w Berzerka? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar