Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Astarion z Baldur’s Gate 3 zdobywa nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego na gali Golden Joysticks 2023

/
/
/
34 Views

Neil Newbon zdobył gong dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę Astariona w grze Baldur’s Gate 3 w konkursie Golden Joystick Awards 2023 powered by Intel.

Newborn wygrał ze wspaniałą konkurencją występującą w projektach takich jak Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Final Fantasy 16 i nie tylko. Pełną listę nominowanych do Złotych Joysticków 2023 możesz zobaczyć poniżej:

  • Laura Bailey – Mary Jane w Marvel’s Spider-Man 2
  • Neil Newbon – Astarion w Baldur’s Gate 3 (zwycięzca)
  • Cissy Jones – Andreja w Starfield
  • Amelia Tyler – Narratorka w Baldur’s Gate 3
  • Ralph Ineson – Cidolfus Telamon w Final Fantasy XVI
  • Patricia Summersett – Księżniczka Zelda w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
  • Idris Elba – Solomon Reed w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Astarion to jeden z wielu towarzyszy gry Baldur’s Gate 3, których spotkasz w drodze do tytułowej bramy. Podobnie jak w przypadku wszystkich tych towarzyszy, mają oni wspaniałą historię, która powoli rozwija się w miarę poznawania ich podczas podróży i nagradza włożony wysiłek. Jedną z głównych atrakcji jest złe zakończenie postaci, które jeden z autorów gry opisuje jako sygnał alarmowy dla graczy pragnących postaci w grze. Naturalnie jednak tym, co pomaga w tym wszystkim, jest zdolność Newbona do ożywienia tej postaci.

Otrzymaliśmy wiele pochwał pod adresem postaci z gry RPG i nie tylko dla nas samych. W naszej recenzji Baldur’s Gate 3 nazwaliśmy ją nowym złotym standardem w grach RPG.

„Baldur’s Gate 3 to najbardziej udana i autentyczna odsłona D&D w 50-letniej historii serii gier planszowych” – stwierdziliśmy. „Jego złożoność i rozmiar mogą być zniechęcające dla nowicjuszy, ale szerokość i głębia świata Baldur’s Gate 3 sprawiają, że jest to osiągnięcie organizowane raz na pokolenie”.

Odkryj najlepsze gry 2023 roku w najlepszych cenach, sprawdzając Strona sprzedaży nagród Golden Joystick Awards na platformie Steam

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar