Onime Marketing

Anioł Bitwy Wojny Przywoływaczy jest gotowy do walki

Anioł Bitwy Wojny Przywoływaczy jest gotowy do walki


Anioł Bitwy Wojny Przywoływaczy jest gotowy do walki

Świetna wiadomość dla wszystkich graczy Summoners War: Sky Arena, ponieważ nowy potwór, Battle Angel, jest już dostępny w grze i można śmiało powiedzieć, że są świetnym dodatkiem do gry i mają potencjał, aby pomóc podnosisz zwycięstwo. Równie dobrze może to oznaczać twoje zniszczenie we właściwych rękach.

The Przywoływacze Wojna Bitwa Anioł jest potworem, który pozwala ci zaatakować wroga w dowolny sposób, ponieważ każdy element – ​​ogień, światło, ciemność, wiatr i woda – zapewnia różne umiejętności, które mogą pomóc utrzymać przeciwnika w napięciu, a na szczęście dla ciebie jest duża szansa, że ​​dzięki eventowi przywołania dostaniesz w swoje ręce Battle Angel.

Oprócz Battle Angel, gracze Summoners War mogą również korzystać z wielu innych ulepszeń, takich jak różne ulepszenia jakości życia, takie jak przycisk odkupu, który umożliwia natychmiastowe odkupienie dowolnych run i artefaktów określonej klasy. Co więcej, możesz je kupić za tę samą kwotę, którą otrzymasz, jeśli je sprzedasz.

Kiedy jest data premiery Summoners War Battle Angel?

Battle Angel jest już dostępny w grze, więc zanurkuj, a być może uda ci się przywołać tego potwora do 13 lipca.

Miniatura YouTube

Skoro już tu jesteś, sprawdź nasze typy najlepszych gier na iPhone’a i najlepsze gry na Androida – każdy znajdzie coś dla siebie.

Exit mobile version