Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Anioł Bitwy Wojny Przywoływaczy jest gotowy do walki

/
/
/
65 Views


Anioł Bitwy Wojny Przywoływaczy jest gotowy do walki

Świetna wiadomość dla wszystkich graczy Summoners War: Sky Arena, ponieważ nowy potwór, Battle Angel, jest już dostępny w grze i można śmiało powiedzieć, że są świetnym dodatkiem do gry i mają potencjał, aby pomóc podnosisz zwycięstwo. Równie dobrze może to oznaczać twoje zniszczenie we właściwych rękach.

The Przywoływacze Wojna Bitwa Anioł jest potworem, który pozwala ci zaatakować wroga w dowolny sposób, ponieważ każdy element – ​​ogień, światło, ciemność, wiatr i woda – zapewnia różne umiejętności, które mogą pomóc utrzymać przeciwnika w napięciu, a na szczęście dla ciebie jest duża szansa, że ​​dzięki eventowi przywołania dostaniesz w swoje ręce Battle Angel.

Oprócz Battle Angel, gracze Summoners War mogą również korzystać z wielu innych ulepszeń, takich jak różne ulepszenia jakości życia, takie jak przycisk odkupu, który umożliwia natychmiastowe odkupienie dowolnych run i artefaktów określonej klasy. Co więcej, możesz je kupić za tę samą kwotę, którą otrzymasz, jeśli je sprzedasz.

Kiedy jest data premiery Summoners War Battle Angel?

Battle Angel jest już dostępny w grze, więc zanurkuj, a być może uda ci się przywołać tego potwora do 13 lipca.

Miniatura YouTube

Skoro już tu jesteś, sprawdź nasze typy najlepszych gier na iPhone’a i najlepsze gry na Androida – każdy znajdzie coś dla siebie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar