Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Anime Pokemon Horizons zostało jeszcze bardziej opóźnione w serwisie Netflix

/
/
/
63 Views

Będziesz musiał poczekać jeszcze dłużej, aby zobaczyć anime Pokemon Horizons w serwisie Netflix, ponieważ serial został opóźniony o kolejne dwa tygodnie w serwisie streamingowym.

Pokemon Horizons: The Series ma teraz pojawić się w serwisie Netflix 7 marca. Premiera serialu była wcześniej planowana na 23 lutego. „Wiemy, że fani na całym świecie nie mogą się doczekać lokalnych debiutów długo oczekiwanej, nowej animowanej serii Pokémon – i już prawie tu jest”, oficjalne ogłoszenie głosi. „Przygotuj się na przygodę z Liko, Sprigatito i przyjaciółmi w świecie Pokémon!”

To dziwne opóźnienie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że serial się odbył dostępne w Wielkiej Brytanii od początku grudnia 2023 r. i że jego pierwotna emisja w Japonii rozpoczęła się prawie rok temu. W naszej recenzji Pokemon Horizons: The Series Bradley nazwał to „ciepłym, rozmytym krokiem w nieznane, dzięki któremu znów poczujesz się jak dziecko”, co dobrze wróży amerykańskiemu debiutowi na platformie Netflix.

Nowa seria stanowi główny punkt zwrotny w anime Pokemon, które przedstawia podróże 10-letniego trenera Pokemon Asha Ketchuma i jego ukochanego towarzysza Pikachu przez całe 26 lat serialu. Pokemon Horizons skupia uwagę na parze nowych bohaterów. jako oficjalny opis ujmując to, serial przedstawia „nową, ekscytującą historię Pokémonów, przedstawiającą przygody Liko i Roya, a także wielu przyjaciół i wrogów, których spotykają! Poznaj interesujące grupy, takie jak Rising Volt Tacklers i Explorers, a także inne ważne postacie i niezliczone Pokémony po drodze.”

Sprawdź teraz najlepsze anime, jeśli chcesz wypełnić lukę, lub postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem po najlepszych programach Netflix, aby obejrzeć jeszcze więcej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar