Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Andrew Scott przemierza Włochy lat 60. w pierwszym zwiastunie nowego serialu Netflix Ripley

/
/
/
55 Views

Jest już pierwszy zwiastun nowego serialu Netflix „Ripley”, a Andrew Scott wciela się w pozbawionego skrupułów oszusta Toma Ripleya.

Serial oparty na powieściach Toma Ripleya autorstwa Patricii Highsmith jest nowym spojrzeniem na historię rozsławioną dzięki filmowi Utalentowany pan Ripley z 1999 roku, w którym Matt Damon w roli tytułowej wystąpił.

„Bardzo trudno cię znaleźć” – mówi Scottowi Ripleyowi mężczyzna, gdy rozpoczyna się czarno-biały zwiastun. „Brak adresu, telefonu, biura.” Widzimy Toma w ciągłym ruchu – na stacjach kolejowych, spacerujących brukowanymi uliczkami i po kanałach Wenecji.

Dostrzegamy także dwóch innych kluczowych aktorów: Johnny’ego Flynna w roli Dickie’go Greenleafa, obiektu obsesji Ripleya, którego w filmie zagrała Jude Law, oraz Dakoty Fanning w roli Marge Sherwood, dziewczyny Dickiego, którą grała Gwyneth Paltrow w filmie film.

Serial został napisany i wyreżyserowany przez Stevena Zailliana, który był twórcą serialu HBO The Night Of, z Johnem Turturro, Rizem Ahmedem i Michaelem Kennethem Williamsem w rolach głównych, a który ma na swoim koncie także scenariusze do Gangów Nowego Jorku, American Gangster i The Dziewczyna z tatuażem smoka.

Według streszczenie Netflixa „Tom Ripley, oszust, który żył w Nowym Jorku na początku lat 60., zostaje wynajęty przez zamożnego mężczyznę, aby udał się do Włoch i próbował przekonać swojego syna włóczęgę, aby wrócił do domu. Akceptacja tej pracy przez Toma jest pierwszym krokiem do złożone życie pełne oszustwa, oszustwa i morderstwa.”

Ripley pojawi się w serwisie Netflix 4 kwietnia. W międzyczasie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych serialach Netflix, które możesz już dziś dodać do swojej listy filmów do obejrzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar