Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Analogue 3D odtwarza gry Nintendo 64 w rozdzielczości 4K, a premiera w przyszłym roku

/
/
/
108 Views

Analogue Pocket to kieszonkowe urządzenie w stylu retro, umożliwiające granie w ulubione gry Game Boy i Game Boy Advance na pięknym ekranie, charakteryzujące się nowoczesną wrażliwością i technologią – mówiąc najprościej, jest to najlepszy sposób na zagranie w grę Game Boy, zakładając, że uda Ci się zdobyć ręce na zawsze wyprzedanym urządzeniu. Teraz Analogue celuje w katalog Nintendo 64 ze swoim kolejnym urządzeniem, Analogue 3D.

Firma Analogue udostępniła zdjęcie czegoś, co wydaje się być urządzeniem, chociaż pełny obraz jest niewidoczny. Możesz go zobaczyć na górze artykułu, ale jest też poniżej:

Zdjęcie opublikowane wraz z dzisiejszymi wiadomościami przedstawia coś, co wydaje się być elegancką, czarną i wierną reprodukcją kontrolera Nintendo 64. Możesz to sprawdzić poniżej:

Analogue twierdzi, że urządzenie 3D będzie wyposażone w wyjście HDMI 4K, opatentowany system operacyjny Analogue, bezprzewodowy Bluetooth i Wi-Fi 2,4G. Będzie także wyposażony w „4 oryginalne porty kontrolerów”, prawdopodobnie po to, aby gracze mogli korzystać z oryginalnych kontrolerów Nintendo 64 w trybie 3D. Firma twierdzi, że wyjście 4K 3D pozwoliło „stworzyć niezrozumiałe, głębokie oryginalne tryby wyświetlania” i że we współpracy z 8BitDo wypuści bezprzewodowy kontroler dla tego urządzenia.

Analogue nie udostępnił więcej informacji, ale wersja 3D ma zostać wydana w 2024 r. Zamówienia przedpremierowe nie są jeszcze otwarte, ale jeśli będzie to wersja kieszonkowa, zamówienia przedpremierowe będą miały miejsce na długo przed faktyczną premierą (a jeśli chcesz, planuj dalej zamówienie w przedsprzedaży, ponieważ Pockets zostały natychmiast wyprzedane).

Czekając, aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Informator gier Recenzja kieszeni analogowej.


Czy jesteś podekscytowany analogowym 3D? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar