Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Amanda Waller, przywódczyni Legionu samobójców, jest bliska zdobycia władzy absolutnej w kolejnym dużym wydarzeniu DC

/
/
/
49 Views

Ogłoszono kolejną fazę Dawn of DC i jeśli zwracacie uwagę na ostatnie wydarzenia w komiksach, nie powinno być zaskoczeniem, kim jest główna antagonistka: Amanda Waller.

Pisarz Mark Waid i artysta Dan Mora jednoczą siły, aby stworzyć Absolute Power, nową, limitowaną serię czterech wydań, która rozpocznie się w lipcu. Wcześniej jednak pojawią się dwie specjalne kwestie. Edycja specjalna z okazji Dnia Wolnego Komiksu Absolute Power 2024 będzie dostępna – jak się domyślacie – Dnia Wolnego Komiksu, który przypada w sobotę 4 maja. Numer zawiera nowe 12-stronicowe opowiadanie autorstwa Waida z ilustracjami Mikela Janína, a także podsumowanie wydarzeń, które doprowadziły do ​​tego wydarzenia i zapowiedź Absolute Power #1.

Następnie w czerwcu ukaże się one-shot Absolute Power: Ground Zero, który ma wypełnić lukę między zakończeniem serii Superman „House of Brainiac” a planami Wallera w Absolute Power. Oto okładki Mory do obu tych specjalnych numerów.

„The Wall” był głównym elementem wielu różnych historii przez mniej więcej ostatni rok, w szczególności wydarzenia crossoverowego Titans: Beast World. Teraz wygląda na to, że jej plany wkrótce zostaną zrealizowane. Streszczenie DC dotyczące wydarzenia stwierdza:

„Przez cały Świt DC połączenie czystej bezwzględności i niebezpiecznych sojuszy Amandy Waller stawiało ją o krok od wypełnienia swojej obietnicy – ​​wyeliminowania wszystkich zdolności metahumanicznych na całej planecie. Tego lata jej plany poczynią poważny krok naprzód dzięki Absolute Power, DC wielki letni hit.”

Oto kilka stron w toku prac z Absolute Power.

W innych wiadomościach DC wydawca ogłosił także daty premier swojej pierwszej fali nowych tytułów Elseworlds. Nowy tytuł będzie publikowany co miesiąc od czerwca, począwszy od Gotham autorstwa Gaslight: The Kryptonian Age #1, następnie Dark Knights of Steel: Allwinter #1 w lipcu, DC vs. Vampires: World War V #1 w sierpniu, Batman the Barbarian # 1 we wrześniu, Green Lantern Dark # 1 w październiku i Batman: Nightfire # 1 w listopadzie.


Amanda Waller rekrutuje ostatnio do Task Force X kolejnych bohaterów, w tym Dreamera. Dowiedz się więcej o nadchodzącym Legionie samobójców: Dream Team w naszym wywiadzie z pisarką Nicole Maines.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar