Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Alan Wake, Michael Myers i Jack Skellington dołączają do składu Fortnitemares Halloween 2023

/
/
/
30 Views

Mamy październik, co oznacza, że ​​jest to miesiąc Halloween. Gracze Fortnite wiedzą, że w tym miesiącu deweloper Epic Games świętuje sezon Fortnitemares, wydarzeniem o strasznej tematyce, które zazwyczaj obejmuje nową broń, zadania, skórki i nie tylko. W tym roku nie jest inaczej, ponieważ Fortnitemares 2023 potrwa od teraz do 3 listopada i przyniesie ze sobą Alana Wake’a, Michaela Myersa, Jacka Skellingtona, nową strzelbę, nowe ostrze, wyrzutnię dyni, miotłę czarownicy i nie tylko.

Wszystko w wydarzeniu Fortnitemares 2023:

Nowe skórki i stroje Fortnite

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów nowego wydarzenia Halloween w Fortnitemares jest dodanie nowych skórek i strojów do trybu Battle Royale. A za nasze pieniądze tegoroczny skład jest jednym z najlepszych jak dotąd.

Oto cztery nowe oryginalne skórki stworzone przez Epic Games: owinięty rapscallion Sethamusztarda Bogstickmiauczenie Widmowy Miausclesi Nautilusa Festiwal Fedra.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Jack Skellington z Disneya „Koszmar przed Bożym Narodzeniem”.

Dyniowy Król (i próbowany król Świąt) dołącza do Fortnite później podczas wydarzenia Fortnitemares 2023. Będzie dostępny w sklepie z przedmiotami. Dzięki niemu gracze mogą zdobyć Zero pleców, Kilof z miętową parasolkąI Szybowiec na sankach Jacka.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Poza tym Emotka Straszna Twarz Jacka jest wbudowany w strój, a dzięki uniwersalnym butom możesz podróżować na szponiastych nogach Emotka Blokada, Szok i Beczka również.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Halloween Michaela Myersa

Kształt, inaczej zwany Michaela Myersa, trafi do sklepu z przedmiotami później podczas wydarzenia Fortnitemares 2023. Jego zestaw najwyraźniej zawiera muzyczną emotkę, lampion z dyni i nóż jako kilof.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Alana Wake’a

To znaczy torturowany autor Alana Wake’aktóry pojawi się w nadchodzącej grze Alan Wake 2 jeszcze w tym miesiącu, dołączy do sklepu z przedmiotami później podczas Fortnitemares 2023. Możesz kupić strój Alana Wake’a, torbę, skórkę na broń i pojazd oraz specjalny kilof przypominający latarkę .

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Nowa broń w Fortnite

Oprócz nowych skórek i strojów w Fortnitemares 2023 firma Epic Games dodaje do trybu Battle Royale trochę broni i nie tylko. Na pierwszym miejscu jest Strzelba z drewnianym kołkiemktóre można znaleźć na ziemi, w zwykłych i rzadkich skrzyniach oraz w holo-skrzyniach.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Można również odebrać Wampiryczne ostrze Thorne’a, który spada dopiero po pokonaniu wampira Kado Thorne’a. Daje ci zdrowie kosztem innych – zadaj obrażenia wrogowi, a twoje zdrowie będzie powoli przywracane.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Jeśli szukasz czegoś bardziej wybuchowego, nie szukaj dalej niż Wyrzutnia dyni, wracając ze skarbca. Dzięki niemu możesz wystrzelić wybuchowe jacko-lantery, które przestraszą przeciwników. Można go znaleźć na ziemi, w zwykłych i rzadkich skrzyniach, w holo-skrzyniach oraz w latających dronach.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

The Miotła Czarownicy to nowy przedmiot przypominający rakietowego barana, który szybko wystrzeli cię w niebo, skąd będziesz mógł bezpiecznie poszybować na powierzchnię poniżej. Znajdziesz go na ziemi oraz w skrzyniach.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Oprócz tej broni na wyspie bitewnej można znaleźć różne cukierki, każdy z innymi efektami. Jest Cukierkowa Kukurydza, Mięty pieprzowe, Gorące KropleI Żelki. Jeśli chodzi o to, czego się spodziewać, będziesz musiał je odebrać, aby się dowiedzieć. Ale jako przykład, Hot Drops dają tymczasowy efekt niskiej grawitacji tym, którzy je jedzą.

Cukierki te możesz znaleźć w Candy Buckets, dzwoniąc do drzwi i pokonując strażników lub eliminując bossów.

Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Zadania i nagrody Fornitemares 2023

Jak w przypadku większości tego typu wydarzeń, firma Epic Games przygotowała dla graczy zadania do wykonania podczas Fortnitemares 2023. Oto, czego się spodziewać:

  • Ukończ 5 zadań Fortnitemares, aby zdobyć Plecak Bat Royale i a Ikona transparentu kota
  • Ukończ 15 zadań Fortnitemares, aby zdobyć Słodki! Emotka, Fantastyczna smuga upadkuoraz Spray Hypno-Bat
  • Ukończ 25 zadań Fortnitemares, aby zdobyć Szybowiec Revenant Rider, Na ekranie ładowania Sanctumoraz Tor w lobby Rise of the Revenant
Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Epic Games twierdzi, że zadania Fortnitemares będą stopniowo udostępniane w trakcie wydarzenia, które potrwa do 2:00 czasu wschodniego 3 listopada. Zadania będą wymagać od ciebie napadu na posiadłości Thorne’a, użycia nowych i nieprzekrytych przedmiotów z Fortnitemares i nie tylko. Ponadto istnieją zadania Fortnitemares, w których możesz zdobyć PD w trybie kreatywnym Fortnite.

Tryb Gorączki Hordy 2023 w Fornitemares

Ograniczony czas Gorączka Hordy doświadczenie powróciło do Fortnite w Fortnitemares 2023. Jako zespół musicie udać się do różnych lokalizacji i przetrwać hordę Cube Monster każdego z nich. Musisz przetrwać, dopóki nie pokonasz ostatniego bossa. Pokonując potwory, będziesz zdobywać punkty, które możesz zdobyć jeszcze wyżej, korzystając z kombinacji i kolekcjonerskich mnożników. Tryb Horde Rush będzie dostępny przez cały czas trwania Fortnitemares 2023, który kończy się 3 listopada.

Oto zadania i nagrody, które możesz w ich trakcie wykonać, aby zdobyć specjalne przedmioty:

  • Aby zdobyć, ukończ 1 zadanie Horde Rush Okład Murka
  • Ukończ 4 zadania Horde Rush, aby zdobyć Emotikon Serca-Latarni
  • Ukończ 7 zadań Horde Rush, aby zdobyć Kilof Batwing Bonespike
Fortnitemares 2023 Alan Wake Halloween Michael Myers Jack Skellington

Inne aktualizacje Fortnitemares 2023

Wraz z aktualizacją Fortnitemares 2023 dostępna jest nowa akcja „Szybka broń” w wersji beta.

„Po włączeniu opcja Szybka broń zastępuje przycisk „Następna broń”” – czytamy w poście na blogu Fortnite. „Naciśnij Szybka Broń, aby wyposażyć swój główny przedmiot. Naciśnij jeden z przycisków twarzy, naciskając jednocześnie Szybka Broń, aby przełączyć się na jedno z pozostałych miejsc na przedmioty. Możesz jednocześnie nacisnąć Szybka Broń i przycisk twarzy, aby natychmiast przełączyć się na ten przedmiot, lub przytrzymać Przycisk szybkiej broni tak długo, jak chcesz przyzwyczaić się do dopasowania przycisków twarzy do przedmiotów w ekwipunku.
„Dodatkowo, gdy włączona jest opcja Szybka broń, „Poprzednia broń” zostaje zastąpiona „Znacznikiem miejsca”, aby ułatwić komunikację ze swoją drużyną. Możesz też zastąpić poprzednią broń wybraną przez siebie akcją, dostosowując sterowanie w dostosowywaniu kontrolera opcje.”

W innym miejscu Epic Games twierdzi, że począwszy od aktualizacji v28.00 gracze będą musieli korzystać z systemu OS10 lub nowszego, aby kontynuować grę w Fortnite natywnie na Androidzie. Oznacza to, że system Android OS9 nie będzie już oficjalnie wspierany przez Epic Games w Fortnite.

Jeśli ostatnio nie grałeś w Fortnite, Fortnitemares 2023 wydaje się być świetnym miejscem, aby wskoczyć do gry. Obejrzyj zwiastun Fortnite Rozdział 4: Sezon 4 Last Resort, aby zobaczyć lokalizacje, wampiry i nie tylko w tym sezonie, a następnie przeczytaj o jak Ahsoka z Gwiezdnych Wojen niedawno dołączyła do gry. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Fortnite Rozdział 4: Sezon 4, a potem przeczytaj o tym, jak dyrektor kreatywny Epic Games i szef Fortnite, Donald Mustard, odchodzi na emeryturę.


Wybierasz się na Fortnitemares 2023? Daj nam znać, jakie skórki chcesz w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar