Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Aktualizacja 1.6 Stardew Valley daje największy prezent dla organizatorów seriali: artykuły spożywcze „kolorowane w oparciu o składnik”

/
/
/
24 Views

Długa i żmudna droga do aktualizacji Stardew Valley do wersji 1.6 dobiega końca i na szczęście twórca gry drażni nowych funkcji, aby zadowolić długoletnich rolników. Teraz wiemy, że aktualizacja zapewni organizatorom seriali mile widzianą poprawkę (a może inną niepokojącą rzecz do uporządkowania).

„Galaretki, pikle, wina i soki są teraz barwione w oparciu o składnik” – ogłosił twórca Stardew Valley, Eric „ConcernedApe” Barone, na stronie internetowej znanej od zawsze jako Twitter. Tweetowi towarzyszyło zdjęcie przedstawiające kolorowe, pikselowane słoiki i butelki, z których każdy przedstawiał inny smak i nie tylko.

Zobacz więcej

Gdy aktualizacja Stardew Valley 1.6 zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu, 19 marca, zrobienie galaretki truskawkowej i jagodowej prawdopodobnie da ci teraz odpowiednio czerwony i niebieski słoik. Możesz wreszcie oznaczyć kolorem wnętrze swoich skrzyń, jeśli było to coś, co irytowało Twojego wewnętrznego organizatora przez te wszystkie lata.

W okresie poprzedzającym długo oczekiwaną aktualizację Barone drażnił się z różnymi innymi funkcjami i dodatkami. Warto zauważyć, że nowożeńcy wejdą teraz w okres miesiąca miodowego, który uchroni ich przed tygodniowym leżeniem w łóżku „z powodu zdenerwowania”. Aktualizacja 1.6 najwyraźniej wprowadza także nowy festiwal noworoczny i fortunę.

W innym miejscu deweloper ogłosił, że po ośmiu latach obecności na rynku Stardew Valley sprzedało się w ponad 30 milionach egzemplarzy. Biorąc pod uwagę tak ogromny sukces i ogromną przyjazną społeczność zbudowaną wokół gry, nie jest zaskoczeniem, gdy Barone mówi, że prawdopodobnie nigdy „oficjalnie nie zamknie księgi” na temat symulatora rolnictwa. Zatem aktualizacja 1.6 prawdopodobnie nie będzie naszą ostatnią.

Nie możesz się doczekać aktualizacji 1.6? Sprawdź najlepsze gry, takie jak Stardew Valley.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar