Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Aktor Master Chief podwaja decyzję o zdjęciu hełmu swojej postaci w programie telewizyjnym Halo: „Nie ma sensu o tym rozmawiać”

/
/
/
97 Views

Aktor Master Chief, Pablo Schreiber, podjął jedną z najbardziej kontrowersyjnych decyzji w programie telewizyjnym Halo – i tak, dotyczy to hełmu.

„Ludzie, którzy nie uważają, że kask był konieczny, mają bardzo wczesną koncepcję tego, czym mógłby być ten serial” – mówi Schreiber Magazyn SFX w nowym numerze, w którym na okładce znajduje się sezon 2 Halo.

„Aby zbadać rozbieżność między tymi dwiema wersjami postaci [Chief and John-117], nie da się opowiedzieć tej historii bez zdjęcia hełmu. Jeśli nie zgadzasz się ze zdjęciem kasku w programie, nie podoba ci się nasz program. Nie ma więc sensu o tym dyskutować.”

Decyzja z pewnością okazała się głównym tematem rozmów, gdy Master Chief po raz pierwszy zdjął hełm w pilocie pierwszego sezonu. Postać w ogóle nie ujawnia swojej twarzy w serii gier wideo Halo, mimo że istnieje sześć głównych wpisów.

„Opowiemy historię o człowieku w hełmie” – showrunner Steven Kane powiedziałem wcześniej SFX kiedy ukazał się sezon 1. „Jeśli czytasz książkę o Master Chiefie, a jest ich wiele, mówią o nim, więc dostajesz się do jego głowy w sposób, jakiego nie uzyskasz grając w tę grę. Jeśli możesz dać ludziom ten uprzywilejowany punkt punktu widzenia, dlaczego nie możesz pozwolić im zobaczyć jego twarzy?”

Nie jesteś subskrybentem SFX? Następnie przejdź tutaj, aby otrzymywać najnowsze wydania bezpośrednio do swojego domu/urządzenia!

Premiera drugiego sezonu Halo odbędzie się 8 lutego w Paramount Plus. Powyższe to tylko fragment naszego wywiadu, dostępnego w najnowszy numer magazynu SFXktóry na okładce przedstawia sezon 2 Halo i jest dostępny w kioskach od środy, 24 stycznia. Aby uzyskać jeszcze więcej informacji od SFX, zapisz się do newslettera, dzięki któremu wszystkie najnowsze ekskluzywne artykuły będą wysyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar