Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Aktor Jar Jar Binksa drażni się z rolą w tajemniczym projekcie gry Star Wars: „Kiedy już myślałem, że mnie nie ma, wciągają mnie z powrotem”

/
/
/
70 Views

Aktor, który grał Jar Jar Binksa w prequelach Gwiezdnych Wojen, drażnił się z jego pracą nad nadchodzącym projektem i niespodziewanie wspomniał o Activision.

Ahmed Best udostępnił zdjęcie, na którym ma na sobie mokasyn, wraz z podpisem na Instagramie: „Kiedy już myślałem, że mnie nie ma, wciągają mnie z powrotem”. Aktor zapewnił zarówno uchwycenie występu, jak i głos Gunganowi w pierwszym odcinku Gwiezdnych wojen: Mroczne widmo, a także powtórzył swoją rolę zarówno w odcinku 2: Atak klonów, jak i w odcinku 3. Best podkładał także głos Jarowi Jarowi w kilku grach z serii Gwiezdne Wojny.

Co ciekawe w tym poście, aktor dodał kilka hashtagów obok zdjęcia. Na przykład #jarjarbinks, #sithlord, #kelleranbeq – kolejna postać ze świata Gwiezdnych Wojen, którą zagrał Best. Najbardziej zagadkowym hashtagiem jest jednak #Activision. W chwili pisania tego tekstu nie ujawniono, że Activision pracuje nad adresem IP związanym z Gwiezdnymi Wojnami, więc nie jest jasne, dlaczego Best wspomniał o deweloperze w poście.

Wiemy, że jest ich już mnóstwo nadchodzące gry Star Wars na które czekamy, włączając gry takie jak Banici z Gwiezdnych Wojen od Ubisoftu, Zaćmienie Gwiezdnych Wojen z Detroit: Become Human, twórca Quantic Dream, nadchodząca gra Respawn Gwiezdne Wojny FPSi nie tylko – ale żaden z nich nie jest powiązany z Activision, przynajmniej o ile nam wiadomo.

Jedyne gry, które były wcześniej powiązane z Activision, to Jedi Knight: Jedi Academy i Jedi Knight 2: Jedi Outcast – obie zostały opracowane przez deweloperów Raven Software, będących własnością Activision. Niektórzy detektywi internetowi posunęli się nawet tak daleko teoretyzowanie że można to powiązać ze skórką Call of Duty, chociaż nie możemy sobie wyobrazić, że Jar Jar Binks byłby świetny w takiej sytuacji.

Podczas gdy czekamy na więcej informacji na temat tajemniczej roli Besta, dowiedz się, czego jeszcze możemy się spodziewać w naszym serialu nowe gry 2024 lista.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar