Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Aktor God of War niezainteresowany graniem Młodego Kratosa w przyszłych grach: „Absolutnie nie”

/
/
/
96 Views

Christopher Judge odziedziczył ostrza chaosu po ponownym uruchomieniu God of War i jego bezpośredniej kontynuacji God of War: Ragnarok, ale aktor twierdzi, że nie interesuje go dopasowywanie głosu do wcześniejszych wersji postaci, granej przez Terrence’a C. Carsona.

Aktor współczesnego Kratosa powiedział to samo podczas transmisji na żywo z Płynnie, gdzie mówił o replikowaniu Młodego Kratosa i ujawnił, że jedno ze studiów faktycznie poprosiło go o dopasowanie głosu do Carsona. „Nigdy nie oglądałem żadnej ze scen z wcześniejszych [God of Wars] ponieważ Carson jest taki wspaniały” – mówi Judge. „Pomyślałem, że próba dopasowania mu głosu czy coś w tym stylu byłaby krzywdą, a oni o to nie prosili”. Judge nadal twierdzi, że „od samego początku chodziło o uczynienie tego swoim własnym”.

W innym miejscu strumienia aktor ujawnia, że ​​w jednym z projektów poproszono go o „w pewnym stopniu dopasowanie głosu tej postaci” – nawiązując do Młodego Kratosa. Sędzia rzekomo odpowiedział: „Absolutnie nie, kocham tego gościa. To byłoby takie niewielkie. Nie jesteśmy chwaleni za to, co jako jednostki wnosimy do różnych rzeczy. To wszystko, niezależnie od tego, co robisz. Po prostu uważam, że próby przejęcia władzy nad czymś, co ktoś już ustanowił, są z natury złe”.

Później Judge wyjaśnił, że stewardowie serialu Sony Santa Monica nie prosili go o wcielenie się w Młodego Kratosa w żadnym meczu. „Szacunek dla tego, czego dokonał jako Kratos, rozciąga się od góry do dołu” – pisze w: wpis w mediach społecznościowych. „To była kolejna gra, w której poprosiłem mnie o dopasowanie głosu”. Chociaż precyzuje, że nie była to również jego rola Czarnej Pantery w Marvel’s Avengers.

God of War Ragnarok otrzymał niedawno tryb post-rogelike o nazwie Valhalla, w którym nasz Kratos staje twarzą w twarz z iluzją swojego młodszego odpowiednika. Ta rola była w tajemniczy sposób cicha, być może z powodu życzeń Judge’a, ale powinna plotka remastery/remaki kiedykolwiek wyszły na jaw, jest mało prawdopodobne, aby Judge powrócił w roli głównej.

Tak czy inaczej, pisarz God of War zażartował niedawno, że historia w Walhalli jeszcze się nie skończyła. I oto jak odblokować skórkę Młodego Kratosa nowy tryb.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar