Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

AFK Arena Merchant’s Adventures – udana misja

/
/
/
153 Views


Dowiedz się o wszystkich nagrodach, które możesz zdobyć w wydarzeniu Merchant’s Adventures w AFK Arena, w tym o nowych bohaterach, darmowych skórkach postaci i mnóstwie diamentów

Nowy Rok Księżycowy jest tuż za rogiem i Przygody kupców AFK Arena ma mnóstwo wspaniałych zajęć tematycznych, które pomogą Tobie i Twojemu zespołowi świętować, jednocześnie zarabiając trochę gotówki. Rozejrzyj się po rynkach Harmony City, poznaj nowych ludzi i ruszaj w drogę AFK Arena Fortune Petardy aby mieć wybuchowy początek nowego roku.

Nowy Rok Księżycowy jest tuż za rogiem i Przygody kupców AFK Arena ma mnóstwo wspaniałych zajęć tematycznych, które pomogą Tobie i Twojemu zespołowi świętować, jednocześnie zarabiając trochę gotówki. Rozejrzyj się po rynkach Harmony City, poznaj nowych ludzi i ruszaj w drogę AFK Arena Fortune Petardy aby mieć wybuchowy początek nowego roku.

Jeśli szukasz więcej zawartości AFK Arena, zapoznaj się z naszym przewodnikiem AFK Arena Midwinter Wonderland, aby zrozumieć najnowszą Podróż cudów. Ewentualnie sprawdź nasze kody AFK Arena, aby zdobyć więcej darmowych rzeczy.

Czym jest AFK Arena Merchant’s Adventures?

Merchant’s Adventures to specjalne wydarzenie odbywające się w AFK Arena, które za każdym razem ma inny motyw przewodni. Tematem tego wydarzenia jest „Dobrze prosperująca misja”, a historia podąża za bohaterem Lightbearer, Rowanem, który bada rynki Harmony City i możliwości biznesowe, które się tam znajdują.

Głównym celem tego wydarzenia jest gromadzenie bogactwa przez podążanie za Rowanem w jego przygodach w Harmony City. Pod koniec wydarzenia nagrody zostaną przyznane w zależności od tego, ile bogactwa zdobędziesz.

AFK Arena Merchants Adventures: Kluczowa grafika nowej skórki Wu Konga, dostępna w nowym wydarzeniu Prosperous Quest.

Gracze mogą eksplorować nową mapę wydarzenia, handlować lokalnymi przedmiotami w tętniącym życiem handlu, wykonywać zadania wyznaczone przez Izbę Handlową i zdobywać pozycje na liście bogatych. Podczas wydarzenia możesz także zdobyć nową skórkę Wu Konga „Władca gór” za darmo.

Kiedy dostępna jest gra AFK Arena Merchant’s Adventures?

To wydarzenie Merchant’s Adventures, podobnie jak większość wydarzeń AFK Arena, jest dostępne tylko przez ograniczony czas. Wydarzenie rozpocznie się 4 stycznia, a zakończy 17 stycznia.

Miniatura YouTube

AFK Arena Merchant’s Adventures Flowing Dreams

W ramach tego wydarzenia AFK Arena wita nowego bohatera o imieniu Mulan, Żelazną Magnolię. Wybierając „Flowing Dreams” z menu Prosperous Quest, zobaczysz zwiastun Mulan. Wystarczy obejrzeć 60 sekund zwiastuna, aby wymienić 2000 diamentów w grze.

Czym są petardy AFK Arena Fortune?

Petardy szczęścia pojawiają się jako część wyzwania bossa Bringer of Blessings. Aby zdobyć nagrody, gracze muszą odpalić petardy szczęścia, atakując je. Im więcej Petard Fortuny wystrzelisz, tym większe będą Twoje nagrody.

AFK Arena Fortune Petardy: Zrzut ekranu przedstawiający grafikę Fortune Petarda przedstawiający dwa posągi atakujące gracza podczas walki.

Na koniec każdej fazy wyzwania z bossem zdobędziesz srebrne monety w zależności od tego, jak dobrze sobie poradziłeś. Można je wymienić na inne nagrody w części wydarzenia Bustling Trade.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Merchant’s Adventures w AFK Arena. Jeśli masz ochotę na nową grę gacha, sprawdź naszą listę poziomów Eversoul i kody Eversoul.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar