Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Adaptacja ukochanej mangi może być największym anime tej wiosny, ponieważ wyznacza datę premiery w nowym zwiastunie

/
/
/
41 Views

Już wkrótce pojawi się długo oczekiwane anime oparte na ukochanej mandze – i wygląda na to, że może być ogromne.

Adaptacja Kaiju nr 8, popularnej mangi Naoyi Matsumoto, ukaże się w kwietniu. Materiał źródłowy podąża za mężczyzną o imieniu Kafka Hibino, który po przypadkowym połknięciu może zamienić się w kaiju (znanego również jako potwór). Problem w tym, że próbuje dołączyć do grupy, która zabija kaiju dzięki obietnicy złożonej sobie przez niego i jego kumpla z dzieciństwa, a poza tym żyje w świecie, w którym ataki kaiju są powszechne i niszczycielskie. Manga ukazuje się w serialu w aplikacji Shōnen Jump+.

Zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej, zapowiada tętniącą życiem, zabawną zabawę – z naprawdę wysokimi stawkami i oczywiście mnóstwem akcji. Krótko mówiąc, wygląda na to, że może to być jedno z najlepszych wydań anime tego roku.

To nie jedyne nowe anime, które pojawi się w 2024 roku. Wiosna niesie ze sobą także sezon 7 My Hero Academia, sezon 2 Blood of Zeus i sezon 4 Demon Slayer, a później w tym roku pojawią się Wiedźmin: Syreny z Głębin, Dragon Ball Daima i wiele więcej. Jest zatem na co czekać w 2024 roku.

W innym miejscu wiadomości o anime pojawi się aktorski film Naruto w reżyserii Shang-Chi i reżysera Legendy Dziesięciu Pierścieni Destina Daniela Crettona.

Kaiju nr 8 pojawi się 13 kwietnia, debiutując zarówno na Crunchyrollu, jak i na Twitterze. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych serialach anime w serwisie Netflix i uzupełnij swoją listę obserwacyjną.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar