Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

7 Days to End with You debiutuje na Switchu po pozytywnym debiucie mobilnym

/
/
/
0 Views


Niespodziewane wydanie ma postać mobilnej gry niezależnej 7 Days to End with You na Nintendo Switch, ze wszystkimi dodatkami, którymi możemy się cieszyć

Po udanym wydaniu na urządzenia mobilne i komputery PC w 2022 roku, dzięki współpracy z Playism gra dewelopera Lizardry’s 7 Days to End with You jest teraz dostępna na Nintendo Switch.

Po udanym wydaniu na urządzenia mobilne i komputery PC w 2022 roku, dzięki współpracy z Playism gra dewelopera Lizardry’s 7 Days to End with You jest teraz dostępna na Nintendo Switch.

Wersja na Nintendo Switch zawiera wszystkie aktualne treści, które deweloper dodaje również do wersji Steam dla tych, którzy ją posiadają. Obejmuje to lepszą lokalizację tekstu w grze, nowe zakończenia i cały szereg poprawek błędów.

7 Days to End with You zyskało sobie dobre imię dzięki stworzeniu czegoś nowego w gatunku puzzli. W rzeczywistości zdobył nagrody za swój projekt. Koncepcja gry jest intrygująca; jesteś w świecie, w którym nie znasz absolutnie żadnego języka wokół ciebie. Musisz dowiedzieć się, co to wszystko znaczy i jak komunikować się z ludźmi wokół ciebie.

Rzecz w tym, że nie ma ustalonego znaczenia, możesz sam wybrać, co mogą oznaczać, i pozwolić, by kształtowało to, jak twoja postać jest postrzegana przez innych. Opowieść może być kształtowana przez sposób, w jaki zdecydujesz się interpretować język. Jak schludnie to jest?

Miniatura YouTube

7 Days to End with You jest już dostępne na Nintendo Switch, ale jeśli chcesz więcej słodkich sugestii, sprawdź naszą recenzję A Space for the Unbound i nasze typy najlepszych gier randkowych na Switch.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar