Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

6 miesięcy później Redfall otrzymuje obiecany tryb 60 klatek na sekundę na Xbox, gdy mocno oczerniany FPS osiąga ponury niski poziom liczby graczy

/
/
/
118 Views

Zajęło to sześć miesięcy, ale tryb wydajności 60 FPS Redfall jest już dostępny.

Nadeszła druga duża aktualizacja Redfall, a wraz z nią tryb wydajności 60 FPS dla Xbox Series X/S, który Arkane obiecywał od początku. Pozostaje jednak zasadnicze pytanie, czy jest już za późno na często oczernianą strzelankę Arkane.

– twierdzi Bethesda nowa aktualizacja dodaje „Tryb wydajności do Xbox Series X|S, zabójstwa z ukrycia, nowe ustawienia kontrolera, ulepszenia dostępności i wiele więcej. Odkryj jeszcze bardziej niebezpieczne Redfall ze zwiększoną populacją wrogów w otwartym świecie i nowymi spotkaniami”.

Oprócz licznych poprawek dotyczących wydajności, interfejsu użytkownika i ułatwień dostępu, druga aktualizacja Redfall wprowadza kilka dość istotnych usprawnień w rozgrywce, walce, świecie gry i trybie wieloosobowym. Tak, to trochę dziwne, że studio, które stworzyło Dishonored, nie dodało po premierze zabójstw z ukrycia, ale są one teraz dostępne wraz z takimi dodatkami, jak zwiększone zagęszczenie wrogów, nowe spotkania z wrogami w Redfall Commons, „wizualnie odrębne wskaźniki gracza i znaczniki w trybie wieloosobowym sesje” i różne inne rzeczy.

Nie można stwierdzić, czy wszystkie te zmiany wystarczą, aby odzyskać graczy i przywrócić grze reputację, ale z pewnością wydają się mieć na celu odpowiedź na niektóre z najczęstszych krytycznych uwag na temat gry.

Nasza recenzja Redfall zawiera wiele wrażeń zarówno graczy, jak i krytyków. Nasz Sam Loveridge powiedział podczas premiery, że „wydaje się, że gra jest pośpieszna, niedokończona i niesatysfakcjonująca”, dodając: „Rozgrywkę dla jednego gracza utrudnia struktura strzelanek w otwartym świecie oparta na oddziałach, tryb wieloosobowy jest hamowany przez dziwne decyzje, a przyzwoita strzelanina jest przyćmiony mało inspirującymi strukturami misji.”

Szybkie spojrzenie Wykres Steam Redfall maluje ponury obraz. Tak, Redfall jest dostępny w ramach Game Pass i z pewnością jest tam bardziej popularny niż na Steamie, ale nadal możesz spojrzeć na 24-godzinny szczyt gry, w którym wzięło udział 53 graczy, porównać go z rekordowym poziomem 1560 graczy i przekonać się, że ogromna wydaje się, że większość graczy go porzuciła.

Osobiście zawsze widziałem w Redfall podstawy przyzwoitej strzelanki drużynowej dla wielu graczy, ponieważ jej świat, projekt wroga, strzelanina i umiejętności są obiecujące. Ale z tego, co grałem, wszystko to zostało pogrzebane przez frustrujące problemy techniczne i ogólne poczucie pustki i powtarzalności. Po wydaniu tak dużej aktualizacji chętnie wypróbuję ją ponownie i zobaczę, czy w ogóle uległa ona znaczącej poprawie, ale zdecydowanie martwię się, że ten statek popłynął dla wszystkich oprócz tych najbardziej wyrozumiałych.

Tu są najlepsze gry na konsolę Xbox Series X możesz grać już teraz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar