Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

343 Industries spowalnia obsługę Halo Infinite podczas „pracy nad zupełnie nowymi projektami” – zaraz po najlepszym (i ostatnim) sezonie FPS w historii

/
/
/
91 Views

Deweloper 343 Industries drażnił się z planami na przyszłość dotyczącymi swojej kultowej serii strzelanek, jednocześnie ogłaszając, że wsparcie dla Halo Infinite będzie nieco spowolnione.

Moim zdaniem Halo Infinite w końcu stało się pełnym pakietem FPS, jaki obiecano w momencie premiery w zeszłym miesiącu i dorównywało swojemu starszemu rodzeństwu Halo pod względem parytetu funkcji i ogólnej zabawy typu strzelanka, cios i huk. Sezon 5 wprowadził doskonały tryb PvE, mnóstwo nowych, fantazyjnych map, świeży sprzęt i nie tylko – ale jest to także ostatni sezon gry, która dzieli.

We wspólnocie zeszłej nocy transmisja na żywo, 343 Industries ogłosiło, że Halo Infinite porzuci cykle sezonowe i przyjmie mniejsze „aktualizacje zawartości” – z których pierwsza ukaże się 30 stycznia – którymi Halo: Master Chief Collection cieszyła się przez jakiś czas. Zamiast tego strzelanka będzie teraz miała mniejsze „operacje” trwające od czterech do sześciu tygodni i za każdym razem będzie im towarzyszyć przepustka bojowa na 20 poziomów.

„Mamy oddany zespół pracujący nad Halo Infinite i w dalszym ciągu dostarczamy go w przyszłości” – ujawnił zespół. Gra na pewno nie przejdzie w najbliższym czasie w tryb konserwacji ani nic podobnego, ale studio oddaje więcej mocy w ręce graczy, planując dalsze udoskonalanie edytora gier niestandardowych, Forge. Społeczność stworzyła już za pomocą tego narzędzia kilka szalonych kreacji, tworząc parodie Pokemonów, miniaturowe gry MOBA i gigantyczne walki Kaiju – i nie śmiałbym się, gdyby zobaczyłem więcej.

„Ale mamy teraz także dodatkowe zespoły, które przyspieszają ku przyszłości i pracują nad zupełnie nowymi projektami” – stwierdził również zespół. „My również się rozwijamy i mamy ekscytujące rzeczy na przyszłość”. Z pewnością brzmi to tak, jakby zespół przygotowywał prace nad kolejną główną grą Halo, jednocześnie powoli zmniejszając wsparcie dla Infinite.

Gry nie mogą i nie powinny istnieć wiecznie, ale miejmy nadzieję, że zwolnienia w studiu nie torują drogi przed kolejną wyboistą drogą do wydania gry. Skrzyżowane palce.

Zobacz, gdzie w naszej grze znajduje się Halo Infinite dziesięć najlepszych gier Halo wszechczasów lista.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar