Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

14-letnia gra MMO przekształca się w „naładowaną adrenaliną” grę akcji RPG, w której walczysz z futrzanymi kawałkami

/
/
/
84 Views

Vindictus, gra MMO, która cieszy się popularnością od 14 lat, doczeka się spin-offu dla jednego gracza.

Wydawca Nexon wypuścił swoją grę MMO w stylu dark fantasy w 2012 roku, wyróżniającą się szybką walką w czasie rzeczywistym i chociaż nie podpaliła świata, gra spokojnie rozwija się dzięki półczęstym wydarzeniom, aktualizacjom i nie tylko. ponad dekadę.

Zachowując bardziej żywiołowego ducha MMO, Nexon niedawno ogłosił nową grę akcji osadzoną w tym samym uniwersum, Vindictus: Defying Fate, w której występują „znajome postacie, NPC, nazwy regionów, potwory i określone stroje”. Tym razem jest to jednak przygoda solowa. MMO i tak w dużej mierze koncentruje się na zawartości PvE, więc jest to bardziej naturalne przejście, niż można by się spodziewać.

Zwiastun Defying Fate służy bardziej jako element nastroju niż wprowadzenie do tego świata, ale naprawdę potrzebowałem widoku, jak nasz główny bohater walczy z futrzanymi, grubymi bestiami. Walka wygląda ciężko i płynnie, wrogowie wyglądają zaciekle, a świat wygląda naprawdę wspaniale, choć trochę zbyt znajomo.

Gry witryna sklepowa Z opisu wynika, że ​​świat czerpie inspirację z mitologii celtyckiej, co prawdopodobnie wyjaśnia istnienie potężnych, uzbrojonych wilków i tym podobnych. „Każda postać jest wyjątkowa nie tylko pod względem wyglądu, ale także broni i stylu walki” – czytamy dalej na stronie – „co pozwala wybrać sposób walki odpowiadający Twojemu stylowi gry i osobowości”.

Vindictus: Defying Fate nie ma jeszcze daty premiery, ale ukaże się na PC i konsolach. W międzyczasie możesz zapoznać się z jego starszym rodzeństwem online Para.

Dowiedz się, co jeszcze jest w przygotowaniu dzięki naszemu nowe gry 2024 roku i nie tylko przewodnik.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar