Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

11 lat po zamknięciu tej kultowej, klasycznej gry MMO o superbohaterach, pierwotny wydawca udzielił błogosławieństwa niestandardowym serwerom społeczności

/
/
/
64 Views

Pomimo zamknięcia ukochanej gry MMO o superbohaterach City of Heroes ponad dziesięć lat temu, fani utrzymywali ją przy życiu przez lata dzięki różnorodnym niestandardowym wysiłkom serwerowym. Teraz jeden z tych projektów właśnie uzyskał błogosławieństwo pierwotnego wydawcy gry i posiadacza licencji, firmy NCSoft.

City of Heroes: Homecoming zaskoczyło ogłoszenie dziś rano poinformowano, że „Homecoming otrzymał licencję na obsługę serwera City of Heroes i dalszy rozwój gry – z zastrzeżeniem warunków i ograniczeń wynikających z umowy”. Projekt Homecoming pozostanie bezpłatny i finansowany z datków i chociaż wprowadzono kilka zmian w sposobie zarządzania projektem, nie wygląda na to, aby gracze zauważyli jakiekolwiek znaczące różnice w samej grze.

„NCSoft zawsze miał (i nadal będzie miał) prawo żądać zamknięcia Homecoming” – czytamy w ogłoszeniu. „Ta umowa zapewnia ramy, w ramach których Homecoming może obsługiwać grę w sposób zgodny z życzeniami NCSoft, w nadziei, że zminimalizowanie ryzyka takiego zdarzenia. Od ponad czterech lat mamy naprawdę pozytywne i produktywne relacje z NCSoft, więc nie przewidujemy żadnych problemów.”

To z pewnością zapewni nieco większe poczucie bezpieczeństwa graczom Homecoming, ponieważ większość niestandardowych serwerów MMO wydaje się żyć na pożyczonym czasie, czekając na dzień, w którym jakiś prawnik zwróci na to uwagę i podejmie decyzję o ich zamknięciu .

Znak zapytania, który obecnie ciąży nad licencją na Homecoming, dotyczy tego, co to oznacza dla innych niestandardowych projektów serwerowych, takich jak City of Heroes Rebirth. W dzisiejszym ogłoszeniu zauważono, że „inne serwery są poza zakresem” tej licencji, a twórcy mówią, że „mamy nadzieję, że nasza licencja pomoże nam skonsolidować naszą bazę użytkowników z fanami City of Heroes z innych serwerów”. Jest już trochę strachu w społeczeństwie że po tej wiadomości inne prywatne serwery mogą zacząć znikać, ale czas pokaże, co stanie się na tym froncie.

Jednak w większości przypadków wiadomość ta spotyka się z jednoznacznie pozytywną reakcją większości fanów City of Heroes. Mamy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy podobnie szczęśliwe zakończenia w przypadku innych gier online.

Jeśli szukasz więcej najlepsze gry MMORPG Lub najlepsze gry o superbohaterachwiesz, gdzie kliknąć.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar