Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

11 Bit Studios przedstawia pierwszy gameplay z nowej przygody science-fiction, The Alters

/
/
/
49 Views

11 Bit Studios, twórcy This War of Mine, Frostpunk i Children of Morta, zaprezentowało The Alters w zeszłym roku. Nazwano to przygodą science-fiction, w której jeden człowiek próbuje przetrwać i, miejmy nadzieję, wrócić do domu po nieudanej misji kosmicznej. Aby tego dokonać, musi polegać zarówno na sobie, jak i na różnych kopiach samego siebie.

Dzisiaj 11 Bit Studios wypuściło nowy zwiastun The Alters, który pozwala nam po raz pierwszy przyjrzeć się rozgrywce i podkreślić, że jest to gra o przetrwaniu z perspektywy trzeciej osoby, budująca podstawy. Zespół twierdzi, że opowieść „napędzają wybory definiujące życie i odkrywanie różnorodnych ścieżek, jakie można obrać” po tym, jak Jan rozbija się na niegościnnej planecie zwracającej się w stronę masywnego słońca.

Sprawdźcie to sami, oglądając poniższy zwiastun rozgrywki The Alters:

„W tym desperackim wyścigu z czasem Jan musi wykorzystać lokalne kryształy Rapidium, aby stworzyć swoje liczne wersje: „Alters”” – czytamy w komunikacie prasowym. „Umieszczeni w stale ruchomej bazie, zarówno praca zespołowa, jak i budowanie szerokiego zakresu wiedzy specjalistycznej są niezbędne do przetrwania. Wybierając rozbieżne ścieżki dla innych Janów podczas procesu zmian, nabywają oni odrębne zestawy umiejętności. Stają się nieocenione nie tylko dla utrzymania bazy, ale także do zadań takich jak gotowanie, wytwarzanie narzędzi do eksploracji powierzchni i gromadzenie niezbędnych zasobów.

11 Bit Studios twierdzi jednak, że Altery to coś więcej niż tylko zasoby, ponieważ są to czujące istoty z własnymi emocjami, problemami, celami, a czasem także egzystencjalnymi wątpliwościami co do ich celu.

„Pomimo różnic ich wspólnym celem jest ucieczka, co odzwierciedla determinację Jana, by przetrwać: zrobię to wszystko sam” – czytamy w komunikacie prasowym.

The Alters ukaże się na konsolach obecnej generacji i komputerach PC w 2024 roku.

Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj zwiastun ujawniający The Alters tutaj, a następnie przeczytaj Informator gier recenzje innych gier 11 Bit Studios: This War of Mine, Frostpunk i Children of Morta.


Czy zamierzasz sprawdzić The Alters w przyszłym roku? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar